Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 3 GB bedava internet hakkı MEB tarafından alınan karar gereği tüm Türk Telekom kullanıcılarına sunulmuştur. Bütün dünyada etkisini gösteren ve önüne geçilemeyen coronavirüs (kovid-19) Türkiye’ye de giriş yaptı. Bu kapsamda önlemlerini arttıran hükümet yetkilileri pek çok karar aldığını duyurdu.

Bir türlü önlem alınamayan coronavirüs gün geçtikçe kötüleşiyor. Çin’in Vuhan kentinde Aralık 2019’da ortaya çıkan coronavirüs, o tarihten itibaren yayılmaya devam ediyor. Binlerce insanın ölümüne neden olan salgın sebebiyle birçok ülke OHAL ilan etmiş durumda. Bu kapsamda önlemler alan Türkiye, MEB ve Sağlık Bakanlığı tarafından ortak karar sonucu okulların 16 Mart tarihi itibariyle tatil edileceğini duyurdu.

1 hafta süreyle okulların tatil edileceği yetkililer tarafından açıklandı. Bir haftanın sonunda ise online eğitime geçileceği açıklandı. Bunun sonucunda öğrenciler artık evlerinde bilgisayar ortamında ders alacaklar. Bu kapsamda MEB tarafından Türk Telekom EBA 3 GB bedava internet hakkı bütün Türk Telekom abonelerine tanındı.

Diğer Türk Telekom bedava internet haberleri için tıklayın.

Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet kazanmak için tıklayın.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom EBA 3 GB bedava internet hakkından yararlanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Türk Telekom faturalı ya da faturasız tüm hat sahipleri 3 GB bedava internet hakkından yararlanabilir.

Cep telefonlarınızdan SMS kısmına gelerek “EBA” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli gelecektir. Kısa bir süre içerisinde Türk Telekom EBA 3 GB bedava internet hakkı hattınıza tanımlanacaktır.

türk-telekom-eba-3-gb-bedava-internet

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom EBA 3 GB bedava internet hakkı 2021 senesine kadar geçerli olacak. Her ay EBA 3 GB bedava internet hakkı otomatik olarak yenilenecektir. 3 GB bedava internet hakkını yenilemek için sizlerin bir şey yapmasına gerek yoktur.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom EBA 3 GB bedava internet iptal etme işlemlerini ise Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı