Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Coronavirüs sebebiyle okulların tatil edilmesinden sonra gözler online eğitime çevrildi. 23 Mart 2020 tarihi itibariyle okullardaki eğitim Milli Eğitim Bakanlığı tarafından son buldu. Bundan sonraki süreçte eğitim EBA vasıtasıyla online olarak verilecek. Bu kapsamda Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet hakkını kullanıcılara sunarak eğitime büyük bir katkı sağladı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirten Türk Telekom, daha önceden 3 GB bedava internet vermişti. Yapılan son düzenlemeyle birlikte artık Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet hakkı vereceğini duyurdu. Online eğitime EBA ile devam edecek öğrenciler için büyük bir fırsat.

Diğer Türk Telekom bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet hakkından yararlanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basit. EBA ile eğitime ücretsiz olarak bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli gelecektir.

  • Cep telefonunuzdan SMS gönderme bölümüne geçin.
  • “EBA” yazın ve 5555’e ücretsiz olarak gönderin.

Bu şekilde başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra tarafınıza onay SMS’i atılacak ve hakkınızı EBA üzerinden ücretsiz olarak kullanmaya başlayabileceksiniz.

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Kalan Hakkı Sorgulama

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyasındaki kalan haklarınızı sorgulamak için “KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu sayede EBA kampanyası kapsamında kalan haklarını anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Yaz Fırsatı Kampanyası

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Coronavirüs (kovid-19) sebebiyle okulların tatil edilmesine paralel olarak online eğitime geçileceği Milli Eğitim Bakanlığı tarafından duyuruldu. Online eğitimler ise EBA üzerinden gerçekleşecek. Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet hakkı da bu sebeple EBA’da kullanılmak üzere ücretsiz olarak sunuldu.

Türk Telekom EBA kampanyası 2021 yılına kadar devam edecek. Bu kampanya her ay otomatik olarak ücretsiz bir şekilde yenilenecek.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı