Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Hediye 10 GB İnternet

Türk Telekom Hediye 10 GB İnternet

Türk Telekom her zaman olduğu gibi yine bir başka kampanyayla daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Baharın gelmesiyle beraber insanların internete olan ihtiyacı daha da artmış durumda. Türk Telekom hediye 10 GB internet kazanmak istiyorsanız, aşağıda verildiği şekilde kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom dünyası her geçen gün kendini yeniliyor ve müşterilerinin karşısına bambaşka kampanyalarla çıkıyor. Bu yenilikçi hareketler en çok aboneleri sevindiriyor. Nasıl Türk Telekom bedava internet kazanılır diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Yapacağını basit bir işlemden sonra sizde bedava internet hakkı kazanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom iftar kampanyası için tıklayın.

Türk Telekom Hediye 10 GB İnternet Nasıl Yapılır

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

 

Türk Telekom hediye 10 GB internet paketi için yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak hattınıza bir miktar TL yüklemeniz gerekiyor. Yükleyeceğiniz tutara göre size verilecek olan 10 GB internet hakkını daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki şekilde hattınıza yükleme yapmanız gerekmektedir.

Hattınıza 40 TL yükleyerek günlük 10 GB hediye internet paketi kazanırsınız.

Hattınıza 50 TL yükleyerek haftalık 10 GB hediye internet paketi kazanırsınız.

Hattınıza 100 TL yükleyerek aylık 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere hattınıza yükleyeceğiniz TL miktarı arttıkça 10 GB internet hakkını kullanacağınız süre de uzuyor. TL yüklemesi yaptıktan sonra “SENLIK GB” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Onay mesajından sonrada bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Ayrıntıları

Türk Telekom’un yani eski adıyla Avea operatörünün sunduğu bu eşsiz kampanyadan nasıl faydalanabileceğiniz yukarıda belirttik. Bu şartların dışında bilmeniz gereken bazı bilgilerde var.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Mobilist 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom hediye 10 GB internet paketini satın almak istiyorsanız Bimcell, Pocell, Pttcell, Faturasız Ofis, Esnaf Dostu, Katlayan, Kontrollü Esnaf tarifelerine sahip olmamanız gerekiyor. Bu tarifeler dışında yer alan Türk Telekom bireysel faturasız hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilir.

Hattınıza yükleyeceğiniz tutara göre 10 GB hediye internet hakkını 1 gün, 1 hafta ve 1 aylık kullanım olarak hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Kampanya kapsamında size verilen bedava internet hakkı bir başka aboneye devredilmez.

Kullanmadığınız internet hakkınız bir sonraki aya devretmez.

Verilen kullanım miktarını yalnızca yurt içinde kullanabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı