Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom hediye internet dağıtıyor

Türk Telekom hediyeye hediye ile karşılık vererek internet paketi dağıtmaya başladı. Türkiye’nin her ilinde kapsama alanı olan ve kullanılan operatörlerden birisi olan Türk Telekom, müşterilerine kampanyalar sunmaya devam ediyor. Oldukça uygun kampanyaların yer aldığı firma müşterilerile sunduğu fırsatlar ile onların hediye internet kullanmasına olanak tanıyor.

İnsanlar bazen birbirlerine hediyeler alabilir. Bu durum için oldukça özel bir hediye seçmek isteyen kişiler en iyisini yapmaya çalışır. Eğer özel bir günün var ise, sevgiline yıldönümü hediyesi almak istiyorsan, eşine güzel bir sürpriz yapmak istiyorsan veya doğum günü hediyesi arıyorsan Türk Telekom yeni bir kampanya ile müşterilerin yüzünü güldürüyor.

Türk Telekom hediye internet dağıtmaya başladı

Ünlü operatör firması Türk Telekom, sevdikleriniz ile güzel vakitler geçirmek, ona güzel bir hediye bırakmak için yeni kampanyasını duyurdu. Türk Telekom müşterisi olan bir kullanıcı diğer Türk Telekom müşterisine verdiği internet hediyesi ile birlikte kendisi de hediye kazanıyor.

Türk Telekom hediye internet dağıtıyor
Türk Telekom hediye internet dağıtıyor

100 MB’lık bir hediye paketi 9 TL, 250 MB’lık bir hediye paketi 12 TL, 1 GB 19 TL ve 4 GB 39 TL fiyat ile satılmaktadır. Türk Telekom’un hediye internet kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler 1 GB veya 4 GB hediye internet göndermeleri gerekiyor. Aylık 1 GB hediye internet gönderen müşteri haftalık 1 GB internet paketi kazanıyor. Aylık 4 GB hediye internet gönderir ise aylık 1 GB hediye internetin sahibi oluyor. Paket ücretine ek olarak 1 TL hizmet ücreti de firma tarafından alınmaktadır.

Hediye internet göndermek istediğiniz kullanıcının numarası ile HEDİYE <Telefon Numarası> 4 GB yazıp 9433’e SMS göndermeniz yeterli. İsteyen kullanıcılar *100# hattını tuşlayarak veya Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak da bu işlemi gerçekleştirebilir. Farklı bir kullanıcı hediye internet talep etmek için ISTE <Telefon Numarası> 4 GB şeklinde 9433’e göndermelidir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2020

Türk Telekom hediye internet kampanyası ile birlikte müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Hem kendine hediye internet almak hem de karşı tarafı sevindirmek için hemen bu kampanyaya katılabilir, Türk Telekom’un ayrıcalıklarından faydalanabilirsin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı