Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom hediye internet gönderme imkanı sayesinde artık tüm sevdikleriniz internetsiz kaldığı andan itibaren siz devreye gireceksiniz. Müşteri memnuniyetini çok ciddiye alan Türk Telekom, abonelerine sunmuş olduğu imkanlarla adından bir kez daha söz ettiriyor. Kendi tarifeniz üzerinden herhangi bir azama olmaksızın dilediğiniz bir Türk Telekom abonesi kişisine internet hediye edebilirsiniz.

Gönderdiğiniz internetin ücreti sizin faturanıza yansır. Türk Telekom hediye internet gönderme seçeneği sayesinde 4 farklı paket içerisinden dilediğinizi seçebilir ve gönderebilirsiniz. Bu paketler içerisinden göndermek istediğiniz miktarda karar kıldıktan sonra SMS yoluyla hızlı bir şekilde aktarım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom hediye internet gönderme servisini kullanarak sizden internet isteyenlere anında internet gönderebilirsiniz.

Türk telekom bedava internet yollama

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Günümüzde en sık aranan kelimeler arasında her ne kadar bedava internet yer alsa da hediye internet gönderimi konusu da en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Türk Telekom hediye internet gönderme yöntemi sayesinde hiçbir yakınınız mağdur olmayacak.

Hediye internet servisinden yararlanmak oldukça kolay. Türk Telekom hediye internet gönderme için sizden 1 TL SMS bedeli alınıyor. Bunun dışında seçmiş olduğunuz paketin ücreti de ayrıca faturanıza yansıtılıyor. Türk Telekom hediye internet gönderme için izlemeniz gereken yol aşağıdaki şekildedir:

  • 100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB internet paketlerinden biri seçilir.
  • İnternet istenilecek kişiye, “ISTE” yazıp bir boşluk bırakıp başında sıfır olmadan internet istenilecek kişinin telefon numarası girilir. Daha sonra tekrar bir boşluk bırakılır ve istenilen internet miktarı yazılır. Bu şekilde hazırlanan SMS 9433’e yollanır. Ör: “ISTE 5444444444 1 GB”
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bol Kepçe 3 GB

Yukarıdaki yol izlenerek dilediğiniz kişiden internet isteyebilirsiniz. İnternet istediğiniz kişiye bir onay SMS’i yollanır. Bu SMS kişi tarafından onaylanırsa, belirttiğiniz kota kadar hattınıza internet tanımlanır. Türk Telekom hediye internet gönderme işlemi görüldüğü üzere son derece basit ve sadedir.

 

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri

Türk Telekom hediye internet gönderme servisinden yararlanmak için ilk olarak ne tür paketlerin olduğu iyi bilinmeli. İnternet isteyeceğiniz kişiden asgari 250 MB ve en fazla 4 GB internet talebinde bulunabilirsiniz. Türk Telekom hediye internet paketleri ve fiyatları aşağıda verildiği gibidir:

  • 100 MB hediye internet ücreti 5 TL,
  • 250 MB hediye internet ücreti 9 TL,
  • 1 GB hediye internet ücreti 15 TL,
  • 4 GB hediye internet ücreti 35 TL

Türk Telekom hediye internet gönderme için paketler ve fiyatları yukarı da gösterildiği şekildedir. Bu paketler haricinde herhangi bir istekten bulunamazsınız. Aynı zamanda bu fiyatlar dışında ek bir ücret ödenmeyecektir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı