Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Limitsiz İnternet

Türk Telekom Limitsiz İnternet

Türk Telekom limitsiz internet kampanyası sayesinde çok uygun fiyatlara limitsiz ve kotasız internet sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom’un sunduğu sınırsız internet kampanyası 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle başladı. Bilindiği üzere yeni yıldan itibaren Adil Kullanım Kotası (AKK) kalktı ve internet dünyasından da sınırlar kalktı. Bu sayede artık interneti gönül rahatlığıyla kullanabilecek ve kota problemi yaşamayacaksınız.

Türk Telekom müşterileri hiçbir şey yapmadan kotasız internet fırsatından otomatik yararlanacak. 1 Ocak tarihi itibariyle mevcut Türk Telekom müşterileri hiçbir ek ücret ödemeden sınırsız internet dünyasına giriş yaptılar.

Türk Telekom limitsiz internet kampanyası hakkında tüm bilinmenler ve merak edilen her şeyi sizler için en güncel haliyle topladık.

Diğer Türk Telekom bedava internetten yararlanmak için buraya tıklayın. 

Türk Telekom internet hediye etme için buraya tıklayın.

Taahhüt Müşterilerin Paketleri Ne Olacak?

Yeni yıldan önce taahhütlü Türk Telekom paketlerinden birini satın aldıysanız, hiçbir ek ücret ödemeden ve ek işlem yapmadan 1 Ocak itibariyle mevcut internetiniz kotasız, sınırsız hala geçmiştir. Taahhüt sona erdiği zamanda taahhüdünüzü yenileyebilir ve Türk Telekom dünyasında kalmaya devam edebilirsiniz.

türk-telekom-limitsiz-internet

Limitsiz İnternete Geçince Faturalar Artacak Mı?

Herkesin bildiği gibi 1 Ocak 2019 tarihinden sonra kotasız internet dönemi başladı. Bu sebeple bu geçiş esnasında sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecek. Türk Telekom müşterileri kullandıkları paketler sınırsız pakete çevrilecek ve ek bir ücret talep edilmeyecek. Aynı zamanda limitli internet kullanan abonelerinde paketleri sınırsız pakete çevrilecek ve ek bir ücret alınmayacak.

Taahhüdü Olmayan Abonelerde Sınırsız İnternetten Faydalanabilecek Mi?

Elbette faydalanabilecek. Taahhüdü olmayan abonelerde hiçbir ek ücret ödemeden sınırsız internet olanağından faydalanacaktır. Daha uygun fiyatlarda sunulan sınırsız internet paketleri için taahhütlü internet paketlerini incelemenizde yarar var.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı