Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyası

Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyası

Türk Telekom 2019 yılı itibariyle 6 GB ve 15 GB mobil internet hizmetini sunmaya başladı. Yeni yıl itibariyle artık tüm evlerde limitsiz internet kullanımı başladı. Türk Telekom aile boyu evde internet ve diğer tariflerde kaçırılmayacak kampanyaları sizlerin beğenisine sundu. Evde internet paketlerini günümüzde kullanmayan insan sayısı oldukça az. Geçmiş yıllarda kotalı internet ile sınırlı bir şekilde internete bağlanma devri 2019 itibariyle son buldu. Bu yıl Türk Telekom evde internet kampanyasına geçen yeni müşteriler için 15 GB bedava internet, başvuran kişinin mobil cihazına tanımlanıyor.

Türk Telekom dünyasındaki tüm indirim ve fırsatlardan haberdar olmak için Türk Telekom bedava internet kategorisine bakmayı unutmayın.

Diğer Türk Telekom bedava internet haberleri için tıklayın. 

Türk Telekom bedava internet haberleri için tıklayın.

Türk Telekom Aile Boyu İnternet

Türk Telekom fırsatları ve kampanyaları aile boyu internet ile devam ediyor.

türk telekom mobil internet kampanyası

Evde İnternet Paketleri

Türk Telekom evde internet için yeni gelen müşterilerden alınan 264 lirayı dilediğiniz takdirde taksitlerle ödeyebiliyorsunuz. Bu rakamı 24 ay vade ile ayda 11 lira gibi bir rakama getirebilir ve rahatça ödeyebilirsiniz.

Yalın internet hizmetini seçmeniz durumunda erişim bedeli olan aylık 20 lirayı ödemelisiniz. Dilerseniz bunu da 24 ay vade yapabilir ve aylık 12 lira şeklinde ödeyebilirsiniz.

Alo paket tercihlerinizde ise her ay ödemeniz gereken tutar 20 liradır. Bu kampanya ile 2 sene boyunca her ay 12 lira şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

Yeni gelen ilk müşteriden bir sefer alınmak üzere damga bedeli tahsil edilir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 8 GB internet hediye ediyor

Cep Tarifeleri

Türk Telekom cep tarifeleri ile müşterilerine sınırsız ve bol çeşitli bir hizmet sunuyor. Kampanya kapsamında Ailece 6 GB ve 15 GB internet fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Ailece 6 GB İnternet

İsterseniz yeni bir Türk Telekom hattı alın, isterseniz farklı operatörlerden numaranızı Türk Telekom’a taşıyın ya da isterseniz Türk Telekom faturalı ya da faturasız tarifelerinden Ailece 6 GB tarifesine katılabilirsiniz.

24 ay süresince indirimden yararlanmak için “SOZ” yazın ve 5555’e yollayın. Daha sonra onay mesajını da onaylayarak taahhüdünüzü vermiş olacaksınız.

Ailece 6 GB tarifesine geçtikten sonra ortak kullanıma eklemek için 4 farklı kişiyi ekleyebilir ve paylaşım yapabilirsiniz.

Ailece 15 GB İnternet

Başka operatörden Türk Telekom hattına geçiş yapabilir, yeni bir Türk Telekom hattı satın alabilir ya da Türk Telekom faturasız veya faturalı tarifelerden Ailece 15 GB tarifesine katılabilirsiniz.

24 ay boyunca indirimden yararlanmak için “SOZ” yazıp 5555’e SMS atmalısınız. Ardından gelecek onay mesajını da onayladıktan sonra taahhüdünüzü vermiş olacak ve kampanyaya katılmış olacaksınız.

Kampanyaya katıldıktan sonra “AILECE 15GB KAMP” yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı girdikten sonra 5555’e SMS atmalısınız.

TC kimliğini yazan kişinin mutlaka Türk Telekom evde internet üyeliği bulunmalı.

Ailece 15 GB tarifesine geçiş yaptıktan sonra kullanıma eklemek için 4 kişiyi ekleyebilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı