Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Mobilist 5 GB Paketi

Türk Telekom Mobilist 5GB Paketi

Türk Telekom Mobilist, faturasız aboneler için çıkarılmıştır. Türk Telekom Mobilist paketleri ile birbirinden cazip fırsatları yakalayabilirsiniz. Mobilist 5 GB internet paketi fırsatından yararlanabilmek için Mobil Online İşlemler Merkezi uygulamasını indirmelisiniz.

Mobilist 5GB paketi içerisinde 250 dakika her yöne konuşma, her yöne 1000 SMS ve 5GB internet yer alıyor. Türk Telekom Mobilist 5 GB paketi aylık sadece 33 lira. Üstelik tüm vergiler dahil. Türk Telekom’un sizler için hazırladığı bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Türk Telekom yaz fırsatı kampanyası için tıklayın.

Türk Telekom Mobilist 5 GB

Mobilist 5GB İnternet

2020 Türk Telekom fırsatları hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom bedava internet 2020 keyfini yaşamak için TT tüm gücüyle çalışıyor. Türk Telekom faturasız hat sahipleri için çıkarılan Mobilist 5 GB paketi, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Sizde bu fırsattan yararlanmak için nasıl Mobilist paketine geçeceğinizi düşünüyorsanız tek yapmanız gereken Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek. Bu uygulamayı indirdikten sonra Mobilist paketine geçiş sağlayabilir ve Türk Telekom 5GB bedava internet hakkınızı kullanabilirsiniz.

Mobilist 5 GB paketi içerisinde 5GB internet dışında her yöne 1000 SMS ve her yöne 250 dakika konuşma hakkı elde edeceksiniz. Üstelik tüm bunlara yalnızca 33 liraya sahip olacaksınız. Aylık 33 lira ödeyerek sahip olabileceğiniz bu hakların kullanımı yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Mobilist 5GB İnternet Kampanya Ayrıntıları

Mobilist paketinden yalnızca Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulamasını yükleyenler yararlanabilir. Bunun amacı ise mobil uygulamanın kullanılmasını yaygınlaştırmak.

Bu paketten yalnızca Türk Telekom faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

Mobilist paketi kapsamında 5GB internet, her yöne 250 dakika konuşma ve her yöne 1000 SMS hakkınız olacak. Bu paketin aylık ücreti ise 33 TL.

Paket fiyatı olan 33 liraya KDV ve ÖİV dahildir. Bu rakam dışında bir masrafınız olmayacak.

Aylık kullanmanız için verilen 5GB paketinizin bitmesi durumunda harcadığınız her 100KB internet için 2 kuruş şeklinde ücretlendirileceksiniz.

Mobilist paketi bir başka kişiye transfer edilemez.

Hattınıza tanımlanan dakika, internet ve SMS haklarınız bir sonraki aya devredilmez.

Mobilist 5GB internet paketi sadece yurt içinde geçerlidir.

Mobilist 5GB Paketine Nasıl Başvurulur?

İlk olarak bilmeniz gereken şey, Türk Telekom faturasız hat sahibi olmalısınız. Kurumsal üyelikler bu kampanyadan yararlanamaz. Daha sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması telefonunuza indirerek Mobilist 5GB kampanyasına katılabilirsiniz. Bu pakete sahip olmak için yalnızca uygulamayı kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ya da internet üzerinden Mobilist 5GB paketi geçiş işlemleri yapılmaz. Bunun yanında sizle en yakın Türk Telekom mağazasına giderekte Mobilist 5 GB paketine geçebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Mobilist 10 GB İnternet Paketi
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı