Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Prime Nedir? Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Prime Nedir? Nasıl Yapılır?

Türk Telekom evde internet ya da mobil hizmetlerinden herhangi birine sahip olanlar Türk Telekom prime ayrıcalıklı dünyasına adım atabilir.

Diğer Türk Telekom bedava internet haberleri için tıklayın.

Türk Telekom benzersiz tarifeler hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türk Telekom Prime Nedir?

Kişiye özel yurt içi ve yurt dışı hizmetlerinin yanı sıra alışveriş imkanları, seyahat ayrıcalıkları sağlayan Türk Telekom Prime, size özel avantajlar sunmaktadır. Türk Telekom Prime nedir? nasıl yapılır sorusu kendine özel hizmet arayışı içinde olanlar tarafından sorulmaktadır.

Türk Telekom Prime Nasıl Yapılır?

Türk Telekom müşterisi olanlar;

  • PRIMEYENİEKSPER 10 GB,
  • PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e mesaj attıklarında tarifeye üye olabilir.

Evde internet müşterisi onlalar ise tarife için INTERNET yazarak 6606’ya mesaj göndermelidir. Mobil ya da internet tarifeleri için 44 1 44 aranarak bilgi alınabilir. Aynı şekilde Türk Telekom mağazaları ziyaret edilerek Türk Telekom Prime nedir? Nasıl yapılır? Sorusu ile gerekli bilgiler alınabilir.

Türk Telekom müşterisi olmayanlar internet sayfası üzerinden başvuru formu doldurarak tarife ile ilgili bilgi alabilir.

Türk Telekom Prime Ücretli Mi?

Türk Telekom Prime ücretsiz olarak abone olabileceğiniz bir tarifedir. Tarife kendi içinde kullanım seçeneklerine göre ücretlendirilmektedir. Türk Telekom Prime nedir? Nasıl yapılır? Sorusu ile kullanıcılar tarife fiyatlarını merak etmektedir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası

türk telekom prime nasıl yapılır

Türk Telekom Prime İptali Nasıl Yapılır?

444 4 375 müşteri hizmetleri numarası aranarak tarife için iptal işlemleri gerçekleştirilebilir. Seyahat ayrıcalıkları, kişiye özel hizmetler gibi pek çok avantajın yer aldığı tarife için iptal işlemleri Türk Telekom mağazalarından da gerçekleşmektedir.

Türk Telekom Prime 30 GB Hediye Nasıl Yapılır?

30 GB yazarak 5555’e mesaj gönderilerek 30 GB hediye avantajından yararlanılabilir. Bu hediye 30 gün boyunca geçerli olmaktadır. 30 GB hediyeden yararlanmak için kampanya kriterlerini sağlıyor olmak gerekir.

Türk Telekom Prime Ekstra 25 GB Tarifesi Ne Kadar?

Cepten internet için prime ekstra tarifesini Türk Telekom Prime nedir? Nasıl yapılır? Sorusu ile araştıranlar tarifenin fiyatlarını merak etmektedir. 25 GB internet hediyesi bulunan tarifede ayrıca 2000 dk. her yöne konuşma hakkı ve şebeke içi ile sabit hatlarda sınırsız konuşma 89 lira ile ücretlendirilmiştir.

Türk Telekom Prime Avantajları

Prime kullanıcılar için sağlanan avantajlar;

  • Alışveriş
  • Yeme içme
  • Seyahat
  • Yurt dışı
  • Aracınıza özel
  • Eğlence
  • Hizmetler

Olarak başlıklandırılmaktadır. Bu başlıkların her biri için Türk Telekom Prime nedir? Nasıl yapılır? Sorgulaması yaparak prime kullanıcısı olmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Prime Biletix

Biletix’ten Çarşamba günleri 200 liraya kadar yapılan alışverişlerde Prime kullanıcılarına yüzde 25 indirim sağlanmaktadır.

Türk Telekom Prime Sinema

Ayda sadece 4 lira fark ile her hafta yenilenen Yeşilçam ve Hollywood filmleri Prime özel cebinize gelmektedir. Türk Telekom Prime nedir? Nasıl yapılır? Sorgulaması ile tarife kullanıcıları pek çok avantajdan faydalanmaktadır.

Türk Telekom Prime Yurt Dışı

Prime kullanıcıları tam 85 ülkeden internet, mesaj ve konuşma ayrıcalığını yaşamaktadır.

Türk Telekom Prime Nasıl İptal Edilir?

Prime aboneliği müşteri hizmetleri yolu ile ya da mesaj ile iptal edilebilir. Fakat iptal sırasında verilen taahhüt sürelerini göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyası

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom Prime nedir? Nasıl yapılır? Sorgulaması için ya da bilgi almak ve işlem yapmak için 44 4 375 müşteri hizmetlerinden destek alınabilir. Bu numaran direkt bağlanma gerçekleşecektir.

Türk Telekom Prime İletişim

444 1 444 ile direkt bağlanma sağlanır. Ayrıca prime müşterileri 444 4 375 numarasından da direkt bağlanabilir ve buradan gerekli bilgiler alınabilir.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı