Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Türk Telekom Ramazan Bayramı hediyesi 2020 fırsatını bekleyen binlerce kişi için müjdeli haber sonunda geldi. Uzun bir zamandır herkesin büyük bir merakla beklediği Türk Telekom Ramazan Bayramı bedava internet fırsatı sonunda sizlerle birlikte. Ramazan Bayramı fırsatlarından yararlanmak için şimdi yapmanız gereken işlemler oldukça basit.

Bilindiği üzere Türk Telekom Ramazan kampanyası kapsamında herkese 1 GB bedava internet fırsatı sunmuştu. Bugün itibariyle son bulan kampanyadan sonra gözler bir anda Ramazan Bayramı bedava internet fırsatlarına çevrildi. Türk Telekom abonelerinin uzun bir süredir büyük bir merak içerisinde beklediği bu kampanya nihayet açıklandı. Kampanya dahilinde sayısız fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom hediye 10 GB internet için tıklayın.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi Nasıl Yapılır?

Size sunulan bu fırsatlardan yararlanmak için ilk olarak Türk Telekom müşterisi olmanız yeterlidir. Faturalı ve faturasız hat sahibi olmanız ise fark etmez. Türk Telekom Ramazan Bayramı hediyesi 2020 tüm hat sahipleri için geçerlidir. 1 aylık süre boyunca Ramazan kampanyasından yararlandıysanız şimdi sıra Ramazan Bayramı kampanyasında.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Türk Telekom, faturalı hatta geçen tüm abonelerine Tivibu Uydu Süper Paketi aylık 15,9 TL’ye sunuyor. Tivibu süper paket almak isteyenler için büyük fırsat. Sizde hattınızı Türk Telekom faturalıya taşıyarak Tivibu süper paketine 15,9 TL’den sahip olabilirsiniz. Türk Telekom Ramazan Bayramı kampanyası 2020 ile sizde Tivibu fırsatından çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Sitesi

4,5G ile 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan Bayramı hediyesi 2020 kampanyasının en gözde fırsatı olarak kullanıcılarına tam 30 GB bedava internet veriyor. Üstelik bu şartsız bedava internet kampanyası fırsatından herkes yararlanabiliyor. Türk Telekom Ramazan Bayramı 30 GB bedava internet fırsatından yararlanmak için size en yakın Türk Telekom bayisine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak hattınızın 4,5G’ye geçmesini talep edin. 4,5G uyumlu sim karta geçtikten sonra “4.5G 30GB” yazıp 5555’e kısa mesaj gönderdikten sonra hattınıza tam 30 GB bedava internet tanımlanacak. Bedava internet hakkını 30 gün boyunca kullanabileceksiniz. Türk Telekom Ramazan Bayramı internet hediyesi bekleyenler için bu fırsat kesinlikle kaçırılmamalı.

Sil Süpür Kampanyası ile Hediyeleri Kap

Ramazan Bayramı boyunca evinde olacak Türk Telekom aboneleri evlerinde sıkılmasın diye çeşitli hediye ve fırsatlardan yararlanabilecek. Türk Telekom Ramazan Bayramı hediyesi 2020 fırsatlarından biri olan Sil Süpür kampanyası ile çeşitli hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet, bedava dakika, Muud premium üyelik gibi birçok avantajdan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonunuza indirin. Türk Telekom Ramazan Bayramı kampanyası dahilinde Online İşlemler uygulamasında her hafta birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Reklam Filmi

Türk Telekom aboneleri tarafından merakla beklenen reklam filmi birçok kişinin büyük beğenisini topladı. Tüm Türkiye’nin duygulandığı bu reklam filmi gören herkesi adeta mest etti.

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı