Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2020

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2020

Türk Telekom ramazan kampanyası 2020 ile hayallerinizin ötesinde bir ramazan geçireceksiniz. Türk Telekom ramazan paketleri sayesinde bedava internet ayrıcalığının tadını çıkarabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yılda Türk Telekom ramazan kampanyası 2020 adı altında milyonlarca abonesini mutlu etmeyi başarıyor. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz güncel bedava internet kampanyası haberimizi takip edin ve uygulayın.

Milyonlarca insanın büyük bir heyecanla beklediği ramazan ayı geldi. Bu ramazan ayını daha da güzelleştirecek haberde Türk Telekom’dan geldi. Türk Telekom ramazan hediye internet 2020 paketleri arasından dilediğinizi seçebilir ve bu ayın en güzel şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom ramazan internet kampanyası 2020 ile ramazan ayı boyunca internetsiz kalmayacaksınız. Size özel olarak hazırlanan bu kampanyaya dahil olmak için aşağıda verilen adımlarını uygulamanız yeterli olacaktır. Türk Telekom ramazan kampanyası 2020 ile ilgili en çok merak edilenleri sizler için hazırladık.

Türk Telekom bedava internet paketleri için tıklayın.

Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası için tıklayın.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2020

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ramazan kampanyası 2020 dahilinde 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yılda internet paketinde bir değişiklik olmadı ve tüm kullanıcıların 10 GB kazanması amaçlandı.

Türk Telekom ramazan bedava internet kampanyası hem faturalı hem de faturasız hatlar için çıkarılmıştır. Yani ramazan ayına özel bedava internet hakkından faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri yararlanabilir. Ancak Pocell, Bimcell, Faturasız Ofis, Pttcell, Kontrollü Esnaf ve Katlayan paketlerine sahip olmamanız gerek.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom ramazan kampanyası 2020 kampanyasına katılmak için “SAHUR” yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. SMS gönderdikten sonra tarafınıza onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajından sonra 10 GB bedava internet kullanım hakkınız açılacaktır.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası Detayları

Kampanya kapsamında verilen 10 GB bedava internet yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir. KKTC dahil olmak üzere tüm yurt dışı seyahatlerinizde ayrıca ücretlendirilirsiniz.

Ramazan kampanyası kapsamında size tahsil edilen bedava internet hakkınızı farklı bir numaraya devrettiremezsiniz.

Ay boyunca kullanmadığınız internet hakkınız bir sonraki aya devretmez.

Verilen internetin yüzde 80 ve yüzde 100’ünü kullanmanız durumunda tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı