Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Selfy 1 GB Kampanyası

Türk Telekom Selfy 1 GB Kampanyası

Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet kampanyasına tüm Türk Telekom müşterileri katılabilir. Tambu kampanyası ile kampanyaya katılabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bedava internet paketleri ile Türk Telekom operatörü adından sıkça söz ettiriyor. Selfy aboneleri için başlatılmış olan bu fırsatı kaçırmayın.

Türk Telekom bedava internet 2020 paketleri arasından dilediğiniz fırsatları seçebilir ve ücretsiz internet hakkınızı hattınıza yükletebilirsiniz. Selfy abonelerine sunulan bu kampanya ile 1 GB ücretsiz internet paketinizi alabilirsiniz. Türk Telekom Selfy kampanyası hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Diğer Türk Telekom bedava internet hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türk Telekom hediye internet gönderme için buraya tıklayın. 

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava internet

Türk Telekom Tambu kampanyası sayesinde 1 GB bedava internet paketinizi hattınıza tanımlatabilirsiniz. Bedava interneti yalnızca Selfy üzerinden kazanabilirsiniz. Kazandığınız ücretsiz interneti 1 ay süresince kullanabilirsiniz. Türk Telekom Tambu kampanyasından kazandığınız bedava interneti dilerseniz sosyal medya platformlarında dilerseniz tarayıcınızda gezinti yaparak kullanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyasına nasıl katılırım, Selfy bedava internet dünyasına nasıl katılır? Gibi soruların cevabını aşağıda verdik.

Selfy Tambu Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek ve bedava internetin sahibi olmak için ilk olarak mobil cihazınıza Tambu uygulamasını indirmeniz lazım. Tambu uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yaptıktan sonra size verilecek olan şifreyi bir yere kaydedin.

Cep telefonunuzda mesaj bölümüne girerek “TAMBU” yazın ve bir boşluk bırakın, daha sonra uygulamadan aldığınız şifreyi de girdikten sonra 4545’e kısa mesaj gönderin. SMS’i gönderdikten sonra tarafınıza mesaj gelecek ve kampanyanız aktif edilecek.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası

Türk Telekom Tambu Kampanyasının Ayrıntıları

Türk Telekom Self abonelerine özel çıkan bu kampanyanın ayrıntıları aşağıda verildiği gibidir.

  • Kazandığınız bedava interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.
  • Bedava interneti sadece Türkiye sınırları içerisinde kullanabilirsiniz.
  • Her hat yalnızca bir defa bu kampanyadan yararlanabilir.

Türk Telekom Selfy Tambu bedava internet kampanyasını iptal etmek istiyorsanız cep telefonunuzdan mesajlar bölümüne girin. “IPTAL TAMBU 1GB” yazıp 4545’e gönderin. Böylelikle bu kampanyayı iptal etmiş olacaksınız.

Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet kampanyasından bu şekilde faydalanabilirsiniz. Kampanya hakkında aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı