Turkcell Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Sil Süpür ile hediye internet kazanın

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması ile birlikte müşterilerine birçok hediye internet veriyor. İnternet paketlerini istedikleri gibi kullanabilen müşterilere firma tarafından en büyük internet hediyeleri bu yöntem ile dağıtılıyor. İnternet çağımızın en büyük teknolojilerinden birisi olarak yerini almaktadır. İnternet sayesinde dünya insanları hep birlikte bir arada olabiliyor, uzaktan iletişime geçebiliyor. Dünyanın en ucundaki yabancı veya Türk arkadaşın ile birlikte iletişime geçmek bile 0.35 saniyenin altında sürüyor. İnternet insanları birbirine bağlayarak devasa bir iletişim ağının oluşmasında etkin bir rol oynadı. Bundan dolayı Türk Telekom zaman zaman müşterilerine ücretsiz internet sunarak kullanıcıların bu fırsatlardan yararlanmalarını ve insanların hep bağlı kalmalarını sağlıyor.

Türk Telekom Sil Süpür ile hediye internet dağıtıyor

Her hafta ücretsiz hediyelerin dağıtıldığı Sil Süpür uygulaması ile birlikte Türk Telekom müşterileri internet hediyelerinin yanı sıra birçok hediyenin de sahibi olabiliyor. Cepten internet, Muud Premium, sınırsız konuşma gibi hediye paketleri ile insanlar bu fırsatlardan her hafta yararlanabiliyor.

Türk Telekom Sil Süpür ile hediye internet
Türk Telekom Sil Süpür ile hediye internet

Firmanın müşterilere sunduğu hediyeler arasında haftalık 30 GB, 10 GB, 5 GB, 2 GB, 1 GB, 500 MB ve 250 MB internet paketi yer alıyor. Bunun yanı sıra günlük 100 MB’tan 30 GB’a kadar internet paketleri de sunan firma, her yöne 250 dakikaya kadar konuşma paketi de sağlıyor. Firmanın müşterilere sağladığı bir diğer hediye ise haftalık WhatsApp paketi olarak dikkat çekiyor. Müşteriler bu paket ile birlikte arkadaşlarıyla doyasıya bir sohbet keyfi yaşayabilecek.

Hediyeler arasında yer alan bir diğer internet paketi ise haftalık gece paketi olarak karşımıza çıkıyor. 5 ve 10 GB arasında yer alan bu paketler gece 00.00 ile 06.00 arasında müşterilere sunuluyor. Bunun yanı sıra günlük sosyal medya paketi ile birlikte kullanıcılar sosyal medyanın tadını çıkarabilir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Hediye 5 GB İnternet Veriyor

Türk Telekom Sil Süpür ile hediye internet kazanmaya başlamak için yapman gereken işlem oldukça kolay. Hemen Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak bu uygulama içerisinde giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki hediye sekmesinden Sil Süpür uygulamasını başlatmalı ve sonrasında hediyeni almalısın.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı