Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom sil süpür kampanyası ile tüm sevenlerinin karşısına çıkıyor. Tıpkı Turkcell Bip, Vodafone Salla Kazan gibi Türk Telekom’da Sil Süpür uygulaması ile tüm abonelerine hizmet vermeye devam ediyor. Peki sil süpür nedir, avantajları nelerdir, hediye internet kazanılabilir mi? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için derledik. Türk Telekom sil süpür kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom abonesi olmanız ve sil süpür uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Türk Telekom bedava internet uygulaması olarak da bilinen sil süpür ile sizde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom sil süpür uygulamasını indirerek sizde hediye dakika ve internet avantajından faydalanabilirsiniz. Ayrıca diğer avantaj ve fırsatlardan yararlanmak için Türk Telekom bedava internet kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom mobilist 5 GB paketi için tıklayın.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası 2020

 

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sil süpür bedava internet kampanyasından yararlanmak için uygulamayı cep telefonunuza indirin. Sil süpür ile her hafta bir dolu hediye sizleri bekliyor. Bedava internet, hediye dakika, Muud premium gibi sayısız hediye fırsatından faydalanabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza çıkan oyunu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak Sil Süpür oyununu oynayabilir ve yukarıda bahsettiğimiz hediyeleri kazanabilirsiniz.

Sil Süpür Kampanyası Detayları

Türk Telekom sil süpür kampanyası ile ilgili bazı detayları gözden kaçırmamak gerek. Bu detaylar aşağıda verildiği gibidir.

1-) Sil süpür hangi gün sorusunu soruyorsanız eğer hediyeler her hafta çarşamba ve cuma günleri saat 06.00’da yenileniyor.

2-) Hattınıza hediyeler tanımlandıktan sonra tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

3-) Bu kampanyaya Bimcell, Pocell, Pttcell ve Teknosa Mobil hatları haricinde tüm Türk Telekom bireysel faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

4-) Gece paketi kapsamında verilen bedava internet 00.00 – 06.00 saatleri arasında kullanılabilir.

5-) Kullanmadığınız haklarınız süre sonunda silinecektir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Selfy Bedava İnternet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı