Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Yaz Fırsatı Kampanyası

Türk Telekom Yaz Fırsatı Kampanyası

Türk Telekom yaz fırsatı ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Bu yaza damga vuracak olan Türk Telekom, yeni kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Türk Telekom faturasız mobil tarifeler her yaz olduğu gibi bu yazda kazandıracak. Yaza girdiğimiz şu zamanlarda sizde bu dünyaya katılarak çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom yaz fırsatı 2 GB ve 8 GB paketler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Yaz festivali olarak adlandırılan bu paketlere sahip olmak için Türk Telekom müşterisi olmanız gerekmektedir. Türk Telekom internet şenliği olarak lanse edilen bu kampanyaya nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekli.

Türk Telekom dönüşüm festivali kampanyası için tıklayın.

Türk Telekom Yaz Fırsatı Kampanyası 2020

Türk Telekom Yaz Fırsatı 2 GB

Türk Telekom yaz fırsatı kampanyası dahilinde ilk olarak 2 GB olan paket dikkatleri çekiyor. Oldukça doyurucu olan bu pakete 18 TL gibi bir rakama sahip olabilirsiniz. Bu paketi satın alalı 6 aydan fazla olmuşsa, aylık 23 TL olarak faturalandırılırsınız.

 

Türk Telekom 2 GB paketi kapsamında her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB internet hakkına sahip olacaksınız. Türk Telekom’un en çok tercih edilen kampanyalarından olan bu yaz fırsatı ile sizde bu yazı doyasıya eğlenerek geçireceksiniz.

Türk Telekom yaz fırsatı 2 GB paketi nasıl yapılır diyorsanız cep telefonunuzdan “YAZ2GB” yazıp 5555‘e kısa mesaj gödnermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Yaz Fırsatı 8 GB

 

Türk Telekom yaz fırsatı 8 GB paketi ile daha fazla kullanım miktarı isteyen müşteriler yararlanabilir. Bu paket ile her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 8 GB internet kullanım hakkınız olacak. Tüm bunlar aylık sadece 39 TL. Sizde bu karlı pakete geçebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi

Türk Telekom yaz fırsatı ile gönüllere taht kurmayı başardı. Birçok tarife ve kampanyada dikkatleri üzerine çeken Türk Telekom (Avea) yaz boyunca kampanyalarını sürdüreceğe benziyor. 2020 yılına ait Türk Telekom bedava internet paketleri için hazırlamış olduğumuz başlıklara göz atabilirsiniz.

Türk Telekom yaz fırsatı 8 GB nasıl yapılır, nasıl geçilir diyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basit. En yakın Türk Telekom mağazasına giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarakbu tarifeye geçebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı