Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell 1 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell Lifecell ile her yöne aylık 1 GB hediye internet veriyor. Turkcell, kullanıcıların daha çok okumasını teşvik etmek amacıyla başlattığı bu kampanya ile birlikte beğenileri topladı. Ülkemizde ve dünyada okuma oranında bir miktar azalma meydana geldi. Bu sebepten ötürü pek çok firma ve vakıf okuma oranlarının artırılması adına yeni çalışmalar yapıyor. Okumak hem insan beynini geliştiriyor hem de hayal dünyasının daha geniş olmasını sağlıyor. İnsanlar okuduğu her kitap sayesinde yeni bilgiler öğrenirken daha fazla düşünebiliyor, daha ilginç fikirler üretebiliyor. Turkcell, bu konuda destek veren kurumlardan birisi konumunda.

Turkcell kullanıcılarına 1 GB hediye internet veriyor

Turkcell kullanıcılarına 1 ay boyunca geçerli hediye internet dağıtıyor. Turkcell firmasının insanları okumaya teşvik etmesi için başlattığı bu kampanyada Lifecell İlk Hattım ile birlikte şartları yerine getiren aboneler 1 GB internetin sahibi olacak. Alınan internet paketi yalnızca Dergilik uygulamasında değil her yöne geçerli olacak.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri
Turkcell 1 GB hediye internet dağıtıyor

Dergilik uygulaması ile birlikte başlatılan kampanyaya katılmak için kullanıcıların Lifecell İlk Hattım abonelerinin Dergilik üzerinden çocuk kategorisinde yer alan 3 dergiyi indirmesi gerekiyor. 3 dergi indirme işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştiğinde kullanıcılar 1 ay boyunca her yöne geçerli 1 GB internetin keyfini çıkarmaya başlayabilir. Yalnızca yurt içinde geçerli olan kampanyaya katılmak için Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama veya Ön Ödemeli Lifecell İlk Hattım abonesi olmak gerekir.

Turkcell 1 GB hediye internet ile birlikte müşterilerine 1 ay geçerli internet paketi sunuyor. Paketin %80’i ve %100’ü kullanıldığında Turkcell müşterilerine bilgi sağlayacak. Yurt içinde geçerli olan kampanya için kullanıcılar internet paketini kullandığında mevcut paket veya tarifeleri üzerinden ücretlendirme yapılacak. Müşterilerin internet paketi aktif olduğunda SMS ile bilgilendirme yapılır. Turkcell kullanıcıları paketini bir sonraki döneme kadar tamamlamaz ise sonraki dönem paket içerisindeki haklar aktarılmaz veya başkasına devredilmez. Kampanya katılımını iptal etmek için ebeveyn izni olması gerekiyor. İptal edilmesi için Turkcell müşteri hizmetleriyle iletişim kurulması gerekir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Hat İptali Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı