Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Turkcell 1 GB internet hediye ediyor

Turkcell, kullanıcılarına 1 GB hediye internet dağıtıyor. Müşterilerin katılabileceği bu kampanya ile birlikte kullanıcılar doyasıya internetin keyfini çıkarabilir, güzel bir gün geçirebilir.

Güvenlik destekli bu kampanya ile birlikte kullanıcılar hem internette dolaşabilecek hem de hediye internetin keyfini çıkarabilecek. Güvenlik, günümüzde en önemli sistemlerden birisidir. Turkcell’in başlattığı güvenlik hizmeti ile birlikte birçok sitenin tehlikelerinden korunmak mümkün hale geliyor.

Güvenli bir ortamın sağlanması adına çalışmaların devam ettiği internet ortamında pek çok tehlikeler ile karşı karşıya kalıyoruz. Eğer ki sık sık bilmediğiniz sitelere giriyor iseniz verileriniz çalınabilir veya çeşitli bilinmeyen yazılımlara maruz kalabilirsiniz. Bu gibi durumlardan korunmak için Turkcell güvenlik hizmetini devreye sokuyor.

Turkcell 1 GB internet hediye ediyor
Turkcell 1 GB internet hediye ediyor

Turkcell 1 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell, kullanıcıların internette daha güvenli ve daha korumalı olmasını sağlayacak güvenlik hizmetinden yararlanması için 1 GB hediye internet veriyor. Müşterilere sağlanacak olan bu internet paketi ile birlikte kullanıcılar hem güvenlik hizmetini test edebilir hem de interneti doyasıya kullanabilir.

Dijital Güvenlik Servisi hizmetine katılan kullanıcılar günlük 1 GB hediye internetin sahibi oluyor. Turkcell müşterileri için geçerli olan bu kampanya ile birlikte abonelik alan kullanıcılar dolandırıcılık, zararlı içeriğe sahip yazılımlar, verilerin ele geçirilmesi gibi durumlarda siteye girdikleri anda uyarı alıyor.

Müşterilerin bu hizmeti alabilmesi için Guvenlik1GB yazıp 2200’a SMS göndermesi gerekiyor. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri ile, online uygulamadan veya Turkcell mağazalarından bu kampanyaya katılmak mümkün. Abonelik alan kullanıcılar aylık 5 TL ödeyerek hem her ay 1 GB internet paketi kazanabilir hem de güvenli hizmetten yararlanabilir. Turkcell tarafından verilen 1 GB hediye internet paketi 1 gün boyunca geçerli olmaktadır.

İster kurumsal ister bireysel müşteri olun her müşteri bu kampanyadan yararlanabiliyor. Yurt dışına çıkan üyeler için Turkcell’in anlaşmalı olduğu şebekeler içerisinde de bu kampanya geçerlidir. Bu abonelik hizmeti, kullanıcıların kişisel verilerini toplamadan internet güvenliğini sağlamak için geliştirilmiştir. Turkcell, kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Teşekkürler, Turkcell kullanıyorum ve tam internetim bittiği bir anda sizi keşfettim. Çok işime yaradı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı