Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell 19 Mayıs Kampanyası 2020

Turkcell 19 Mayıs Kampanyası 2020

Ülkemizde milyonlarca aktif aboneye sahip olan Turkcell, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda kullanıcılarını unutmadı. Birbirinden özel hediyeleri Turkcell’lilere dağıtacak olan operatör şirketi, aynı zamanda bugüne özel internet ve dakika kampanyaları ile öne çıkıyor. İşte Turkcell 19 Mayıs kampanyası 2020.

Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Paycell bedava internet hakkında bilgi almak için tıklayın.

Turkcell 19 Mayıs Kampanyası

Turkcell 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel birçok hediye dağıtılırken, bunlardan önce çıkan ve GNC kullanıcılarına özel dağıtılan 2 GB internet hediyesi oldu. GNC abonelerine özel olan bu hediye, toplamda 2.6 milyon GNC kullanıcısını sevindirmeye yetti.

Kampanyadan yararlanmak isteyen GNC abonelerinin hesaplarına otomatik olarak tanımlanacak hediye, 19 Mayıs tarihinde kullanıcıların hatlarına Turkcell tarafından yüklenecek. Bedava internet hatlarına otomatik olarak tanımlanmayan kullanıcılar için de 19MAYIS yazarak 5555’e göndermek yeterli olacak.

Bu sayede Turkcell 19 Mayıs kampanyası 2020 hediyesi ile geçirerek kullanıcılar, sosyal medya üzerinden Turkcell şirketine birçok teşekkür mesajı sundular.

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Birçok Turkcell kullanıcısı tarafından sık sık sorulmaya başlanan Turkcell 19 Mayıs kampanyası 2020, Turkcell’li kullanıcıların 19 Mayıs’ı güzel bir şekilde geçirmesini sağlıyor. GNC abonelerine özel dağıtılan 2 GB internet ile adından sıkça söz ettiren operatör şirketi, tüm bayram süresince kampanya ve hizmetlerine devam edeceklerini duyurdu.

GNC kullanıcılarına özel olarak dağıttı 2 GB bedava internet hakkının bayram itibari ile kullanımına başlayarak, 2 gün içerisinde 2 GB boyutundaki internet hakkınızı kullanma şansına erişebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Uçuran 10 GB İnternet Paketi

Bedava internet hakkının hattınıza tanımlayıp tanımlanmadığını merak eden kullanıcılar için özel olarak hizmete sunulan SMS aktivitesi sayesinde KALAN yazarak 2222’ye göndererek hattınızdaki tüm internet, dakika ve SMS haklarınızın kalan miktarlarını görebilirsiniz.

Turkcell 19 Mayıs Kampanyası Katılım Koşulları

Milyonlarca Turkcell’li tarafından merak edilen 19 Mayıs kampanya ve hediyelerinin kullanım koşulları ve kimlerin kullanımına sunulacağı bilgisi birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu konu hakkında Turkcell tarafından açıklanan net bir bilgi olmamasına rağmen, geçmiş yıllardaki kampanya ve hediyeleri göze olarak 19 Mayıs 2020 tarihinde verilecek olan 2 GB boyutundaki bedava internet hakkının yalnızca 26 yaş altında bulunan GNC abonelerine verilme ihtimali bulunuyor. GNC abonelerinin büyük bir çoğunluğunun genç statüsünde olması nedeni ile Turkcell 19 Mayıs kampanyası 2020 hediyelerini yalnızca bu kullanıcılarına sunan Turkcell, birçok operatör kullanıcısının tebriklerinin isabeti oldu. Böylelikle sizde Turkcell 19 mayıs hediyesi imkanından yararlanmış olacakasınız.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı