Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell 25 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell tüm kullanıcılarına 25 GB hediye internet veriyor. İster bireysel kullanıcı olun ister kurumsal, Turkcell ile en uygun internet paketlerini kazanmak bir adım ötenizde. İnternet, hayatımıza girdiği günden bu yana pek çok şeyi beraberinde getirdi. İnternet sayesinde arkadaşlar birbirleriyle sohbet edebildi, vakit geçirmek isteyenler video izleyerek ve online oyun oynayarak eğlendi, kendi tecrübelerini paylaşmak isteyenler içerik üreticiliği yaptı. Gelecekte nesnelerin interneti ile daha fazla yeri olacak internet şimdiden operatörler tarafından zaman zaman ücretsiz dağıtılıyor. Turkcell, yaptığı yeni kampanya ile müşterileri sevindiriyor.

Turkcell 25 GB hediye internet paketi dağıtıyor

Turkcell, tüm kullanıcıların 25 GB internet dağıtıyor. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken adımlar oldukça basit. Tamamen ücretsiz olan bu kampanya ile birlikte kullanıcılar 1 ay boyunca ücretsiz internetin keyfini çıkarabilecek, doyasıya internet kullanabilecek. 19 Mayıs 2017 tarihinden beri geçerli olan bu kampanyaya göre kullanıcılar Turkcell Salla Kazan ile beraber bol bol internet paketi kazanabiliyor.

Turkcell 25 GB hediye internet dağıtıyor
Turkcell 25 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell, yalnızca aylık 25 GB hediye internet vermiyor, bunun yanı sıra günlük ve haftalık bazda da farklı paketler sağlıyor. Bu paketlere ek olarak 3 ay boyunca aylık internet paketi verilen hediyeler de firma tarafından sağlanıyor. Hediyeler arasında yalnızca internet paketi değil, konuşma paketi ve SMS paketi ile birlikte çeşitli hediyeler de yer alıyor. Kullanıcılar bu hediyeler arasından kazandıklarını kullanarak doyasıya vakit geçirebilir.

Turkcell, 11 Eylül 2020 tarihinden itibaren yenilik ile birlikte kullanıcılara hediye seçme imkanı sağlıyor. Perşembe 23.50’ye kadar hediye alabileceğiniz ve Cuma günü hediyelerin yenilendiği uygulamada Turkcell kullanıcıları zaman zaman seçim yapabilir. 2 seçim hakkının sunulduğu kullanıcılar kendilerine uygun paketi seçerek bu paketleri hemen kullanmaya başlayabilir.

Turkcell 25 GB hediye internet ile birlikte kullanıcılarını sevindirirken çeşitli hediyeler ile de kullanıcılarına fırsat veriyor. 19 Mayıs 2017’de başlayan Salla Kazan uygulaması, günümüzde halen pek çok Turkcell müşterisi tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Kullanıcılar haftada 1 defa Salla Kazan uygulamasını kullanarak yeni hediyelerin sahibi olabilir, aldığı paketi keyifle kullanabilir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Babalar Günü Kampanyası 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı