Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Başlattı

İnternet, bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan devasa bir sunucu ağı. Günümüzde dünyanın her yerine hızlı bir erişim yapmamızı sağlayan internet sayesinde insanlar bir arada bulunabiliyor, birbirleriyle iletişim kurabiliyor. 1900’lü yıllarda ortaya çıkmaya başlayan internetin ilk amacı araştırma belgelerinin yayınlanabilmesi için bilgisayarlar arasında bağlantı sağlamaktı. Bu sayede üniversitedeki profesörler araştırmaları inceleyerek uzaktan bağlantı kurabilecekti.

Günümüze kadar dünyaya yayılan internet artık herkes tarafından kullanılabilir hale geldi. Türkiye’ye ilk defa giren internet ise aynı şekilde üniversiteler için bağlanmıştı. Şu anda internet üzerinden her şeyi yapmak mümkün hale geldi. Bundan dolayı zaman zaman bazı kullanıcıların internet ihtiyacı bulunabilir. Turkcell yeni başlattığı 4 GB hediye internet kampanyası ile müşterileri sevindirmeye devam ediyor.

Turkcell 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Başlattı
Turkcell 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Başlattı

Turkcell toplamda 4 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell müşterilerine özel olarak internetten katılabileceğiniz bir kampanya için 4 GB bedava internet dağıtıyor. Yarışmaya katılarak ödüller alabileceğiniz kampanya sayesinde müşteriler birden fazla ödülün sahibi olabilecek. Sorular da oldukça kolay olmaktadır. Türkiye hakkında çeşitli bilgi soruları soran Turkcell, müşterilerin bilgilenmesini hedefliyor.

Turkcell, her müşterinin ödüllendirileceği bilgi yarışmasında kimsenin boş ayrılmayacağını belirtiyor. Soruya yanlış yanıt veren 500 MB, doğru yanıt veren 1 GB hediye internetin sahibi olacak. 3 soru cevaplayan bir yarışmacı 1 GB ek internet paketi daha kazanacak. Yalnızca Turkcell müşterileri arasında geçerli olan kampanyada internet paketleri günlük olarak geçerli olmaktadır.

Katılım için herhangi bir sınır bulunmuyor. Turkcell müşterileri istediği kadar soru cevaplayabilir ve ödül alabilir. Her soruyu doğru veya yanlış cevaplayan bir müşteri, her soruda doğru bildiği takdirde 1 GB, yanlış bildiği takdirde 500 MB hediye internet kazanacak. 3 soru cevapladığında ise ister doğru ister yanlış olsun 1 GB ek internet paketi daha kazanacak.

Turkcell’in kampanyalı yarışmasına katılmak isteyen müşteriler eli boş dönmeden yarışmadan ayrılıyor. Bu konuda kullanıcıların bilmesi gereken bir detay bulunuyor. Turkcell 4 GB hediye internet kampanyası ile her bir soruyu cevaplamak 5 TL ücret ile yapılmaktadır. Örneğin 3 soru cevapladığınızda 15 TL ödemiş olurken günlük 4 GB’a kadar internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  1 GB hediye internet CarrefourSA'dan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı