Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell 50.000 GB hediye internet veriyor

Turkcell toplamda 50.000 GB hediye internet dağıtıyor. Turkcell 4.5G kullanıcıları için geçerli olacak bu kampanyaya katılan müşteriler internetin keyfini doyasıya çıkaracak. Bedava internet birçok zaman işe yaramaktadır. Canınız sıkıldığında, işiniz olduğunda veya acil bir durumda hediye internetten faydalanmak sizi pek çok durumdan kurtarabilir. İnternetin 1950’li yıllardan sonra gelişmeye başlamasıyla dünya daha farklı bir yer haline büründü. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hat sahipleri birçok kampanyaya katılarak ücretsiz internet kullanabiliyor. Turkcell bu kampanyalardan birini gerçekleştirerek kullanıcılarına 50.000 GB internet dağıtıyor.

Turkcell 50.000 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell 50.000 kullanıcıya özel her kullanıcı için 1 GB internet veriyor. Bu kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar Turkcell’in ücretsiz internet kampanyasından yararlanarak para ödemeden internet harcaması yapabilir. Kampanyaya katılımın ücretsiz olduğu bu hizmet sayesinde yüksek hızda internet kullanımı sağlanacak.

Turkcell Şansa Tıkla Ücretsiz İnternet Dağıtıyor
Turkcell 50.000 GB hediye internet veriyor

2 hafta boyunca 1 GB internetin geçerli olacağı bu kampanyaya katılmak isteyen Turkcell müşterileri bu paket ile birlikte 4.5G hızında internetten faydalanabilecek. Kampanyaya katılmak isteyen Turkcell müşterilerinin yapması gereken işlem oldukça basit. Kampanyaya katılmak için Dijital Operatör uygulamasındaki hediye havuzuna girmelisiniz. Bu sayede 4.5G hızındaki 1 GB hediye internetinizi burada bulabileceksiniz.

Turkcell’in müşterilerine özel olarak sunduğu bu kampanya ile kampanyadan faturalı ve faturasız her bireysel müşteri yararlanabilecek. 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli olacak kampanya yalnızca yurt içinde 2 hafta geçerli 1 GB internet paketi sağlamaktadır. Ücretlendirme periyodu faturasız müşteriler için 100 KB iken faturalı müşterilerde 1 KB olarak belirlenmektedir. Paketten yararlanmak için 4.5G ayarlarının aktif olması gerekmektedir.

Turkcell 50.000 GB hediye internet kampanyası kapsamında 50.000 müşteri ile sınırlı olan bu kampanya 30 Eylül 2020 tarihinden önce 50.000 sınırına ulaşıldığında sona erecek. Kampanya dahilinde paketin %80 ve %100’ünün kullanılması durumunda kullanıcılara bilgilendirme yapılacak. Turkcell kullanıcıları kampanya ile birlikte kazandıkları hediyeyi farklı bir hatta devredemez. Paket yurt dışında geçerli olmadığı için bu bölgelerde hat varsayılan tarife ile ücretlendirilir. Katılım sağlandıktan sonra müşterilere bilgilendirme mesajı gelir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Uçuran 10 GB İnternet Paketi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı