Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell 85 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell, yeni gelen müşterilerine 85 GB hediye internet dağıtıyor. Kampanyaya katılmak ise bireysel müşteriler için oldukça kolay. Bol GB tanışma seti kampanyası ile yeni kullanıcılara yıl sonuna kadar bol bol internet dağıtan Turkcell, kullanıcıların bu kampanyadan yararlanmasını sağlıyor.

Günümüzde Turkcell gibi birçok firma yeni müşterilerini kendi firmasına çekmek için çeşitli kampanyalar geliştirmektedir. En uygun kampanyayı müşterilerine sunmak isteyen firmalar arasından yalnızca operatör firmaları değil farklı sektörde firmalar da yer almaktadır. Turkcell, 4 aylık bir süreç için geçerli olacak 85 GB hediye internet kampanyası için yeni müşterilerini bekliyor.

Turkcell 4 GB Hediye İnternet Kampanyası
Turkcell 85 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell 85 GB hediye internet dağıtmaya devam ediyor

Turkcell firması, yeni müşterilerine 85 GB hediye ediyor. İlk ay 25 GB, 750 dakika ve 250 SMS olarak verilecek olan pakete ek olarak 20 GB daha eklenecek. Yani yeni müşteriler ilk ay 45 GB hediye internet kullanabilecek. Kısacası 25 GB hariç buna ek olarak kullanıcılar ücretsiz olarak toplamda 3 defa aylık 20 GB internet alacak.

Bu kampanya için Turkcell kullanmaya başlamak isteyen yeni müşterilerin ön ödemeli hat için bireysel başvuru yapması gerekiyor. Bol GB tanışma seti kampanyasına katılan yeni müşteriler bu fırsatlara ulaşabilecek. Hat aktivasyon işlemi tamamlanan yeni müşteriler ilk ay 25 GB internet, 750 dakika konuşma ve 250 SMS paketine sahip olacak. Bu paketin yanı sıra kullanıcılar 60 GB hediye internet kazanma şansını da yakalıyor.

Yeni Turkcell’lilerin 60 GB hediye internete sahip olması için 120 gün içerisinde aylık tek sefer için geçerli 34 TL ve üzeri yükleme yapması gerekiyor. Yalnızca her dönem 1 defa katılım sağlanabilir. 34 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar 20 GB hediye internet kazanıyor. Müşterilerin Toplamda 3 defa katılabileceği bu kampanya ile birlikte kullanıcılar 102 TL yükleme yaparken 60 GB hediye internetin de keyfini yaşıyor. Turkcell bu kampanya ile birlikte toplamda 85 GB hediye internet fırsatını yeni kullanıcılar ile buluşturuyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Sim Kupon Biriktir Bedava İnternet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı