Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell aylık 2 GB ücretsiz internet sunuyor

Turkcell kullanıcılarına aylık 2 GB ücretsiz internet dağıtıyor. Pek çok kullanıcının faydalanacağı bu kampanya ile birlikte müşteriler 1 ay boyunca 2 GB hediye internetin keyfini çıkarabilir. İnternet, günümüzde pek çok durumda kullanılan bir sistem olarak biliniyor. Mobil internet, uydu internet, kablo internet gibi pek çok internet çeşidi bulunuyor. Günümüzde en çok kullanılan internet türlerinden birisi de mobil internet olarak biliniyor.

Mobil internet, telefondan baz istasyonuna giden verinin uyduya, uydudan veri merkezine yönlendirilmesi ile oluşuyor. Veri merkezinden alınan veri tekrar uyduya gönderilerek baz istasyonuna yollanıyor ve bu veri telefonunuza geliyor. Bu kadar kısa anlatsak dahi verinin havadan ve kablolardan ilerlediği uzun bir mesafeyi kat etmesi gerekiyor.

Turkcell aylık 2 GB ücretsiz internet sunuyor
Turkcell aylık 2 GB ücretsiz internet sunuyor

Turkcell, aylık 2 GB internet paketini ücretsiz olarak sunuyor

Pek çok firma zaman zaman bedava internet kampanyaları yaparak müşterilerine hediyeler dağıtır veya kendi uygulamalarının kullanılması konusunda teşvik sağlar. Turkcell firması da kendi uygulaması veya hizmetinin kullanılması karşılığında ücretsiz internet vereceği yeni bir kampanyadan bahsetti.

Turkcell müşterilerinin katılabileceği bu kampanya ile birlikte müşteriler Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya Turkcell.com.tr adresinden istediği Gülümseten Fırsat paketini kredi veya banka kartı ile birlikte aldıklarında 1 ay boyunca geçerli 2 GB internet paketinin sahibi olacak.

Yalnızca hazır kart yani faturasız müşterilerinin katılabileceği bu kampanya hakkında kullanıcıların bilmesi gereken bazı durumlar bulunuyor. Bazı kullanıcılar bu kampanyanın ülke sınırlarının dışında geçerli olup olmadığını merak edebilir. Turkcell, aylık 2 GB ücretsiz internet kampanyası için yalnızca ülke sınırlarını kapsadığını belirtiyor. Gülümseten Fırsat paketlerinde geçerli olan bu kampanyadaki paket hakları farklı bir hatta veya yeni operatöre aktarılmaz.

Hattını dondurmuş olan veya kısıtlı aboneler bu kampanyaya katılamayacağı gibi herhangi fırsatlardan da yararlanamaz. Yalnızca 4.5G aboneliği için geçerli olan bu kampanyada 4.5G abonesi olmayan müşterilerin otomatik olarak 4.5G aboneliği başlatılacak. Kampanya hakkında değişiklik yapma hakkı Turkcell’e aittir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı