Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Babalar Günü Kampanyası 2020

Turkcell Babalar Günü Kampanyası 2020

Turkcell babalar günü kampanyası 2020 ile karşımıza çıkıyor. Benim hikayemin kahramanı sensin parolasıyla yola çıkan ünlü operatör, bu özel günde kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor. Turkcell babalar günü fırsatı ile sevdiklerinin karşısına çıkıyor. Yüzlerce ürüne gelen ek indirimlerin yanı sıra babalar günü bedava internet fırsatını da yine aynı şekilde aboneleriyle paylaşıyor. Tüm bunların yanı sıra 150 TL hediye çekini de kazanın.

21 Haziran Babalar Günü dolayısıyla Turkcell birçok fırsatla kullanıcısını memnun etmeye devam ediyor. Ev interneti başvurusunu online olarak ya da Dijital Operatör’den yaparak Turkcell’den 150 TL hediye çeki kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Turkcell Sarı Günler kampanyası için tıklayın.

Turkcell Babalar Günü Kampanyası

Turkcell Babalar Günü Kampanyası Nasıl Yapılır?

Herkesin büyük bir merakla beklediği kampanyanın detayları belli oldu. Turkcell ile kazanmaya devam etmek için bu özel günde sizde yerinizi alın. Turkcell babalar günü kampanyası 2020 kapsamında pek çok avantaj ve fırsatı kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Turkcell Faturalılara Özel 10+10 GB Bedava İnternet Fırsatı

3 hafta boyunca kullanabileceğiniz 10+10 GB internet Turkcell’de yalnızca 89,90 TL. 10 GB internetin yanı sıra +10 GB bedava internet hakkı ile beraber toplamda 20 GB internet hakkına yalnızca 89,90’TL’ye sahip olabilirsiniz. Turkcell babalar günü kampanyası 2020 kapsamında en çok ilgi gören kampanyaların başında gelen 10 + 10 GB internet fırsatına katılmak için “10GB EK” yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Kol Saatleri İndirimleri

Turkcell babalar günü kampanyası 2020 ile kol saatlerinde büyük indirime gitti. Babalar gününde sizde babanıza güzel bir kol saatini uygun fiyatlara alabilirsiniz. İndirimde olan kol saati modellerinin bir kısmı aşağıda verildiği gibidir.

  • Samsung Galaxy Watch Active 2 Alüminyum 1,599 TL yerine 1,399 TL
  • Huawei GT 2 Akıllı Saat 46mm 1,499 TL yerine 1,399 TL
  • Amazfit GTR Akıllı Saat 47mm 949 TL yerine 899 TL

İndirimde olan saat modelli yukarıda verildiği gibidir. Bunun dışında Turkcell babalar günü çark hediyeleri bu sene aktif edilmemiştir. Bunun yerine sizlere sunulan pek çok fırsattan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Babalar Günü İnternet Kampanyası

Turkcell babalar günü kampanyası 2020 fırsatları arasında en dikkat çeken kampanyalardan biri de internet kampanyasıdır. Evinize internet bağlatmak için Dijital operatör ya da online başvuru da bulunarak sizde kazanabilirsiniz. Bu iki kanaldan herhangi birinde başvuru yaparak Turkcell’de harcayacağınız 150 TL hediye çekinin sahibi olabilirsiniz. Bu sayede Turkcell babalar günü hediyesi kapsamında en etkili kampanyadan yararlanmış olun.

Turkcell Babalar Günü Reklamı

Her sene olduğu gibi bu senede milyonlarca insan merakla Turkcell’in babalar günü için hazırladığı reklamı merakla bekliyor. Ancak şimdiye kadar hazırlanan bir reklam olmadığı için geçtiğimiz yıl hazırlanan babalar günü reklamını sizlerle paylaşıyoruz. 2020 babalar günü reklam filmi geldiği zaman konu güncellenecektir.

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı