Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell bedava dakika 2020 paketleri ile artık kullanıcılar diledikleri gibi özgürce konuşabilecek. Turkcell tarafından abonelerine sunulan bedava dakika hizmetinden faydalanabilmek için aşağıda vereceğimiz adımları uygulamanız gerekmektedir.

Siz de bedava dakika kazanma hayaliyle yanıp tutuşuyorsanız, Turkcell ile bu kampanyanın tadını çıkarabilirsiniz. Birçok abone internet yerine bedava dakika hakkı kazanmak istiyor. Böyle bir ihtiyacın olduğunu gören Turkcell’de abonelerini memnun etmek için bu fırsatı sunuyor. Turkcell bedava dakika kazanmak için Turkcell faturasız hat sahibi olmanız gerek.

Turkcell hediye dakika kazanmak isteyen aboneler aynı zamanda Turkcell bedava internet 2019 paketi de talep ediyor. Hem ücretsiz dakika hem de interneti hattınıza tanımlayabilirsiniz. Bedava internet için ilgili konumuza bir önceki cümleden ulaşabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Turkcell Uçuran 10 GB internet paketi için tıklayın.

turkcell bedava dakika kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika 2019 Nasıl Yapılır?

En çok merak edilen soruların başında Turkcell bedava dakika 2020 nasıl yapılır sorusu gelir. Bedava dakika kazanmak için ilk şart olan Turkcell faturasız hatta sahip olmalısınız.

Turkcell bedava dakika hakkından yararlanmak için ilk olarak hattınıza 30 TL yüklemeniz gerekmektedir. Minimum 30 TL yükleme işleminizden sonra Turkcell bedava dakika hakkından yararlanabileceksiniz. Yapmış olduğunuz bu yüklemeden sonra Turkcell Salla Kazan ile uygulama içerisinden bedava dakika kazanacaksınız. Bazı dönemlerde kapalı olan bu kampanyayı, ara ara deneyerek aktif olup olmadığını tespit edebilirsiniz.

Turkcell Bedava 30 DK

Turkcell’den bedava 30 dakika kazanmak istiyorsanız “GEL DK” yazın ve 2222’ye gönderin. Bu sayede bedava Turkcell dakikası kazanmış olacaksınız. Bu kampanya da dönem dönem aktif edildiği için kontrol etmenizde fayda var.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Ramazan Kampanyası 2020

Turkcell Sürpriz Bedava Dakika

Turkcell sürpriz bedava dakika ile özgürce konuşabilirsiniz. Cep telefonunuzun SMS bölümüne gelerek “SURPRİZ” yazın ve 2222’ye gönderin. Attığınız bu mesajdan sonra Turkcell hediye dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bip Bedava 100 Dakika

 

Tüm bu kampanyalar dışında Turkcell Bip uygulaması sayesinde bedava 100 dakika kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 1 TL vermek. Evet yanlış duymadınız. 1 lira karşılığında hattınıza 100 dakika tanımlatacaksınız. Bip ile 100 dakika kazanmak için “BİP 100 DK” yazın ve 2200’a gönderin. Bu sayede kullanabileceğiniz 100 dakika bedava dakikanız olacak.

Turkcell bedava dakika paketleri sık sık güncellenmektedir. Sizlere en güncel bedava dakika 2020 paketlerini sunmaya devam edeceğiz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı