Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcell Bedava internet kampanyaları bu yıl da soluk kesmeden devam ediyor.  Turkcell’in faturalı ev faturasız müşterilerine özel sağlamış olduğu bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyen bireyler, Turkcell tarafından istenen bazı şartları yerine getirmeleri talep edilmektedir.

Turkcell bedava internet paketleri 2021 için tıklayın.

Turkcell bedava internet kodu 2021 için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell’in faturalı ve faturası hat sahibi müşterilerine sunduğu özel hediye internet kampanyalarından yararlanarak, ücretsiz internet kazanmak isteyen bireylerin, çeşitli uygulamaları indirmesi ve kullanması gerekmektedir. Özellikle Turkcell’in talep ettiği ve kullanımını artırmak istediği bazı uygulamaları indirip kullanan bireyler, Turkcell tarafından hediye internet ile ödüllendirilmektedir.

 

 • Turkcell bedava internet kazanmak isteyen bireyler, Turkcell’in dijital operatör uygulamasını indirerek, salla kazan hediyelerini kullanabilirler.
 • Salla kazan, her hafta sallama hakkı veren ve karşılığında belli miktarda ücretsiz internet kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır.
 • Haftalık olarak yapılan salla kazan kampanyalarında, 500 MB’den 10 GB’a kadar hediye yüzlerce internet hediyesinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet kampanyaları

 

Bip ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell’in seneler önce hayata geçirdiği Whatsapp benzeri bir uygulama olan Bip’i indiren Turkcll kullanıcıları ücretsiz yüzlerce MB hediye internet ve DK kazanabiliyorlar. Bip uygulamasını indiren tüm bireyler istisnasız sadece BİP’te kullanılabilecek 10 GB hediye internet ve yine BİP dışında da kullanabileceğiniz yüzlerce MB hediye internet vermektedir.

 

 • Turkcell’in Bip kullan kazan hediye kampanyası, her ay en az 1 GB internet kazandırıyor.
 • Bip uygulamasını indiren ve kendilerine verilen özel mesaj hedeflerini yerine getiren bireyler, her ay minimum 1 GB hediye internet kazanma şansını yakalayabiliyorlar.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

 

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Hattını Turkcell’e taşıyan, SIM kartını değiştiren veya paket değiştiren Turkcell kullanıcıları tam 10 GB hediye internet kazanabilmektedirler.

 

 • 10 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilmek için yukarıdaki kampanya şartlarını yerine getiren bireyler, ENHIZLI yazıp bir boşluk bırakıp 2222’ye SMS göndererek 10 GB hediye internetinizi alırsınız.
 • Turkcell faturalı paketlerinizin taahhüt süresi sona erdiğinde salla kazan uygulamasında 10 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya son katılma tarihi 31.12.2021’dir.
 • Taahhüt süreniz sona ermek üzereyken, Turkcell’de kalmaya devam ederseniz tam 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için Turkcell Operatör uygulamasına girip ‘’Salla Kazan’’ butonuna basarak 10 GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

 

 

 

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021

Turkcell bedava internet kampanyaları 2021 bu yılda da devam ederken, pek çok Turkcell kullanıcısı, hediye internet kampanyalarından nasıl yararlanabileceklerini merak ediyorlar. Turkcell kullanıcıları, çeşitli uygulamaları indirerek veya kısa mesaj göndererek hediye internet kazanabiliyorlar.

 

 • Bizce Uygulamasını İndirin: Turkcell Bizce uygulamasını indirip çeşitli görevleri yerine getiren kullanıcılar 5 GB’a kadar hediye internet kazanabilirler.

 

 • BİP Uygulamasını İndirin: Bip uygulamasını indirenler hediye internete doyamıyor. Bir arkadaşınızı ve kendinizi Bip uygulamasına telefon numarasıyla kaydedin ve mesajlaşmaya başlayın. Turkcell, BİP uygulamasını indiren herkese sadece BİP’te kullanabilecekleri 10 GB ve her yöne kullanabilecekleri bedava 1 GB internet hediye etmektedir.

 

 • Kupon Biriktirin: Bizce uygulamasındaki görevleri yerine getirerek kupon biriktirebilir ve biriktirdiğiniz kuponlar ile ücretsiz internet hediyesi kazanabilirsiniz. Kuponlarınız belli bir sayıya ulaştığında hediye 5 GB internet alabiliyorsunuz.

Turkcell bedava internet paketleri 2021 için tıklayın.

Turkcell bedava internet kodu 2021 için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Güncel 2021

Turkcell’in sunduğu bedava internet kampanyaları güncelliğini koruyarak devam etmektedir. 2021 yılında kullanıcılara sunulan ücretsiz internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell BiP ile 6 GB hediye internet dağıtıyor

 

 • Rahat Hediye Fırsat Kampanyası: Daha önce Turkcell Rahat Paket kullanan bireyler, Rahat Pakette kalmaya devam etmeleri halinde 31 Aralık 2021 tarihine kadar ücretsiz 1 GB internet hediyesi kazanabilmektedirler. Üstelik internet 12 ay boyunca her ay 1 GB olarak veriliyor.

 

 • Hediye Havuzu Kampanyası: Turkcell faturalı ses hattı aboneleri veya ödeme tipi değişikliği ile Turkcell’e geçen müşteriler, Hediye Havuzu Kampanyası’ndan yararlanarak ücretsiz hediye internet kazanabilirler. Üstelik hediye internete ek olarak yaralanabilecekleri farklı paketler ve hediyeler de bulunuyor. Kullanıcıların, ücretsiz bir şekilde seçebilecekleri hediyeler aşağıda yer almaktadır.

 

 • Haftalık 2 GB hediye (3 kez)

 

 • 30 Günlük 500 dakika (3 kez)

 

 • 30 Günlük 1000 SMS (3 kez)

 

 • Haftalık 5 GB (3 kez)

 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Faturasız 2021

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında olan ve Turkcell faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği pek çok hediye ve ücretsiz internet kampanyaları bulunmaktadır. Normalde faturalı hat sahiplerine daha çok ayrıcalık tanınıyor olsa da faturasız hat sahipleri de ücretsiz internetten yararlanabiliyorlar.

Bizce uygulamasını indiren tüm Turkcell aboneleri, faturalı veya faturasız fark etmeksizin 5 GB hediye internet alabiliyorlar.

 

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2021

Turkcell bedava internet paketlerinden yararlanabilmek için yukarıdaki bilgilere göz atabilirsiniz.  Daha detaylı bilgi almak için turkcell.com.tr’yi ziyaret edebilir ve sitemizi takip edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı