Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2021

Turkcell bedava internet kampanyası nasıl yapılır? Türkiye’nin en büyük telekomunasyon şirketlerinden biri olan Turkcell, son zamanlarda çıkardığı çok fazla hediye internet kampanyaları ile kullanıcılarının gönlünde taht kurmaya başladı. Hemen her uygulamadan ve paket işlemlerinden hediye internet kazanmak mümkün oluyor. Turkcell’in hediye internet kampanyalarına katılım sağlayan bireyler 1 GB’dan 20 GB’a kadar onlarca farklı hediye internetten birini kazanma şansını yakalıyor.

 

Turkcell Bedava Internet Kampanyası 2021

Turkcell müşterileri, Turkcell’in açmış olduğu çeşitli kampanyalara katılarak bedava internet kazanabilirler. İlgili kullanıcıların bedava internet kazanabilmesi için gerekli işlemler aşağıda yazmaktadır.

 

 • Rahat hediye 1 GB fırsat kampanyası olarak adlandırılan bu kampanyadan, 18 Ağustos 2020 tarihinden önce ‘’Rahat Tarife’’ kullanan müşteriler yararlanabilmektedir.
 • İlgili koşulları sağlayan bireyler, Turkcell’den 12 ay boyunca her ay paketlerine ek 1 GB bedava internet kazanacaklar.
 • Turkcell Bip uygulamasından, ‘’ Kim Bedava 1 GB İster’’ oyununu oynayan kullanıcılar, tarifelerine ek, tek seferlik 1 GB hediye internet kazanabilirler.

Turkcell bedava internet paketleri 2021 için tıklayın.

Turkcell ücretsiz internet 2021 için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2021 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyen ilgili bireyler, aşağıdaki uygulamaları takip ederek hediye internet kazanabilirler.

 

 • Turkcell BİP uygulamasına girip ‘’ Bil Kazan’’ kanalını takip eden ve ücretsiz yarışmaya katılan bireyler, bedava 1GB internet kazanabilirler.
 • Turkcell TL yükleme veya fatura ödeme işlemini, ilgili kredi kartını veya banka kartını ‘’ Dijital Operatör’’ uygulamasına kaydeden ve bu uygulama üzerinden ödeme yapan bireyler, hediye 2 GB internet kazanabilirler.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021

Turkcell bedava internet kampanyası hakkında son dönemlerde çok fazla araştırma yapılıyor. Turkcell, operatörde yaptığı bazı kampanyalar ve değişikliklerle, kullanıcılarına hediye internet vermektedir. Aşağıdaki maddeleri takip eden bireyler, bedava internet kazanabilirler.

 • Paketi düşük olan ve ek internet kazanmak isteyen bireyler, Turkcell’in sunmuş olduğu kampanyalara katılarak hediye internet kazanabiliyorlar.
 • Alışverişlerini mobil ödeme ile veya faturasız hat sahipleri için TL bakiyesinden düşerek yapma izni veren bireyler, bedava GB kazanabilirler.
 • Yeni çıkan Turkcell uygulamalarından biri olan Bizce, hediye internet vermektedir. Bizce uygulamasına girip, ilgili koşulları yerine getiren bireyler tek seferde 5 GB’a kadar hediye internet kazanabilmektedirler. Uygulamayı indirmek için, App Store veya Play Store gibi uygulama marketlerini kullanabilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Kodu 2021

Turkcell bedava internet kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Turkcell’in açtığı kampanyalara çeşitli kodlarla girerek katılan bireyler en az 1 GB hediye internet kazanabiliyorlar.

 

 • Faturalı veya faturasız hat sahipleri, ‘’INTERNETIM’’ yazıp 2222’ye gönderdikleri kısa mesaj aracılığı ile tek seferlik 1 GB internet kazanabiliyorlar.
 • Turkcell müşterileri ‘’GELMB’’ yazıp 2222’ye kısa mesaj atmaları halinde miktarı belli olmaksızın, paketinize göre hediye internet alabiliyorsunuz.

Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Turkcell ücretsiz internet için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Turkcell, son zamanlarda çıkardığı uygulamaları desteklemek ve kullanımını artırabilmek için, ilgili uygulamaları kullanan bireylere hediye internet vermektedir.  Aşağıdaki talimatları takip ederek sizlerde hediye internet kazanabilirsiniz.

 

 • Turkcell’in 2017 yılında faaliyete geçirdiği arama motoru olan ‘’Yaani’’ kullanan bireyler, Turkcell tarafından verilen hediye internet kampanyalarından yararlanabiliyorlar.
 • Uygulamayı App Store ve diğer uygulama marketlerinden edinebilirsiniz.
 • Yaani arama moturunu, 10 gün kullanır ve 20 arama gerçekleştirirseniz, Turkcell en az 1 GB hediye internet vermektedir.
 • Turkcell Bip uygulaması, Whatsapp benzeri bir oluşum olmasından dolayı dikkatleri üzerine çekti. Bip uygulamasını ilk kez indiren bireyler, Turkcell’den 1 GB hediye internet ve aynı zamanda BİP’te kullanılabilecek 10 GB ekstra hediye internet vermektedir.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bip Bedava İnternet

 

Turkcell Evde Kal Bedava İnternet 2021

Pandemi dolayısıyla günlerdir evde kalıyoruz, doğal olarak internet tüketimimiz de ciddi oranda arttı. Turkcell bu konuda bir adım atarak, çeşitli paketlerde aboneliği olan müşterilerine Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında 2 GB hediye internet vermektedir.

 • Minumum 3 GB internet içeren faturalı hat kullanan bireyler, fatura ödemelerini, paket yükseltmelerini veya TL yükleme işlemlerini, Dijital Operatör veya turkcell.com.tr aracılığı ile yapmaları durumunda, hediye 2 GB internet kazanabilirler.
 • Kampanyaya dahil olabilecek faturalı hat paketleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için, turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell’in bedava internet hediyelerinden yararlanmak isteyen ancak bunun için hakkı olmayan bireyler, Turkcell Salla Kazan haftalık sallama hakkını kullanmamış bir arkadaşından yardım alarak hediye internet kazanabilirler.

 

 • Arkadaşınızın, salla kazan uygulamasına girip, telefonu sallamasını ve hediye kazanmasını söyleyin.
 • Turkcell, genelde Salla Kazan uygulamasından bol bol hediye internet vermektedir.
 • Arkadaşınız bedava internet kazandıysa, onun internetini siz de paylaşarak, bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 

Bedava İnternet Turkcell 2021

Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanabilmek için yukarıdaki maddeleri okumanız yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı