Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021

Turkcell bedava internet kazanma için ne yapmak gerekir? Türkiye’nin en büyük telekominasyon şirketi olan Turkcell, pek çok üyesine bedava internet vermektedir. Turkcell’in sunduğu bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyen ve bedava internet kazanmak isteyen bireylerin, turkcell bedava internet sms kodlarını ve yapmaları gereken diğer işlemleri bilmeleri gerekmektedir.

Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Turkcell bedava internet kodu için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2021

Bedava internet kazanmak için aşağıda sizin için hazırladığımız yöntemleri deneyebilirsiniz.

 

  • Sürpriz Nokta Bedava İnternet: Turkcell Sürpriz Nokta uygulaması, Turkcell tarafından kurulmuş ve oyun ayarında bir uygulamadır. Uygulamaya erişebilmek için Turkcell Bip uygulamasını indirmeniz ve ardından BİP içerisinde yer alan Keşfet bölümünden Turkcell Sürpriz Nokta kanalına ulaşmanız gerekir.

 

  • Turkcell Sürpriz Nokta kanalına ulaştıktan sonra oyna mesajı gönderebilir ve bedava internet kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Bedava internet kampanyasına katılım sağlayanlar ortalama 1 GB hediye internet

 

  • Turkcell GNC 1 GB İnternet Hediyesi: Turkcell GNC üyeleri, Turkcell’den bedava 1 GB internet hediyesi alabilmektedir. Bu kampanyadan faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri yararlanabilmektedir. GNC üyeleri, 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak 1 ay boyunca geçerli 1 GB hediye internet kazanabilmektedirler.

 

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Hilesi 2021

Turkcell bedava internet kazanma hilesi, bedava internet erişimi sağlamak isteyen kullanıcılar için üretilmiş bir hediye internet sistemidir. Turkcell’in verdiği bedava internetleri, bu şekilde çeşitli kodlarla öğrenebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet

 

  • 20 TL yükle 1 GB İnternet Kazan Hilesi: Turkcell bedava internet kazanma hilesi arayan ziyaretçilerimiz, Turkcell dijital operatör aracılığı ile veya herhangi bir Turkcell bayisine gidip 20 TL yükleme yapmaları halinde 1 GB internet kazanabilmektedirler.

 

  • Yaani Uygulamasını İndir 2 GB İnterneti Kap Hilesi: Yaani uygulamasını indiren ve 10 gün boyunca toplamda en az 20 arama sorgusu gerçekleştiren bireyler, en az 2 GB hediye internet Sizlerde bu hediyeden yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Yaani uygulamasını indirmek ve size verilen şartları yerine getirmek olacaktır.

 

  • GEL MB Hilesi: Turkcell’in faturalı ve faturasız hat sahibi kullanıcıları cep telefonunun kısa mesajlar uygulamasında GEL MB yazıp 2222’ye göndermeleri halinde en az 200 MB en çok 5 GB internet kazanabilmektedirler.

 

 Turkcell Bedava İnternet Kazanma Uygulamaları 2021

Bildiğiniz gibi Turkcell, kurmuş olduğu uygulamaların kullanıcı sayısını artırmak ve daha fazla kullanım elde etmek için, bazı uygulamaları kullanma şartıyla kullanıcılara bedava internet veriyor. Aşağıdaki uygulamayı indiren herkes, Turkcell’den bedava internet kazanabilirler.

 

  • Dijital Operatörü Yükle Her Hafta İnternet Kazan: Turkcell dijital operatör uygulamasın indiren her Turkcell kullanıcısı, haftada bir kez salla kazan ile hediye internet kazanabiliyorlar. Salla kazan uygulaması ile hediye internet kazanabilmek için, Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz ve salla kazan kutucuğuna tıklayıp sallamanız gerekiyor. Her hafta 200 MB’dan 20 GB’a kadar internet hediyesi

Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Faturalı

Turkcell faturalı hat sahipleri de Turkcell’in sunduğu ücretsiz internet kampanyalarından yararlanabilirler.

 

  • BİP Uygulamasını İndir 10 GB İnterneti Kap: Bip uygulamasını indiren tüm Turkcell hat sahipleri, sadece BİP’te geçerli 10 GB hediye internet ve her yönde geçerli 1 GB ekstra hediye internet kazanabiliyorlar.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Haziran 2020 Turkcell Bedava İnternet

 

Turkcell Bedava İnternet Yöntemleri

Turkcell bedava internet kazanma yöntemi arayan ziyaretçilerimiz, Dergilik uygulamasını indirerek hediye internet kazanabilirler.

 

  • Dergilik Uygulamasını İndir 1 GB İnterneti Kap: Turkcell Dergilik uygulamasını indiren tüm hat sahipleri her yön için geçerli 1 GB ücretsiz hediye internet

Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Turkcell bedava internet kodu için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yorumlar

Aşağıda, Turkcell’den bedava internet kazanmış ve kullanıma açmış olan kullanıcı yorumları bulunmaktadır.

 

Selim G: Merhaba, geçtiğimiz günlerde Turkcell’in Yaani arama motoruna vereceği interneti kullanmak için, Yaani arama motoru uygulamasını cep telefonuma indirdim.  Bugün tam 10 gün oldu ve toplam 32 sorgulama yaparak ücretsiz 2 GB internet aldım.

 

Ufuk A: Arkadaşlar ben de Salla Kazan uygulamasından 5 GB internet aldım, bir de BİP uygulamasında geçerli hediye 15 GB internet verdiler, gerçekten çok teşekkür ediyorum. Salla Kazan’ı kullanmak için Dijital Operatör’ü yüklemeniz yeterli olacaktır arkadaşlar.

 

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Ekşi

Aşağıda yer alan yorumlar, Turkcell bedava internet kazanma ile ilgili Ekşi Sözlük’te girilmiş entrylerden oluşmaktadır.

 

Ahmet O: Bu ay salla kazandan bedava 10 GB internet aldım. Bir hafta 5 GB çıktı ondan sonraki haftalarda da 1-2 GB almaya devam ettim. İnternet paketim 5 GB ve bana pek yetmiyor, gerçekten iyi oldu bu salla kazan.

Erman B: Bende sürekli kovalıyorum bu internet hediyelerini. Dondurma ve cipslerden çıkan 500 mb internetlerden sıkıldım açıkçası.  Geçen gün Dergilik uygulamasını indirdim ve 1 GB hediye internet aldım.

 

Turkcell Bedava GB Nasıl Kazanılır?

Turkcell’den bedava GB kazanmak isteyen hat sahipleri, yukarıdaki işlemlere ek olarak aşağıdaki yöntemi de deneyebilirler.

 

 Turkcell Sim Uygulamasını İndir Bedava 1 GB Kap: Turkcell Sim uygulamasını indiren faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri ücretsiz 1 GB internet kazanmaktadırlar.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Şansa Tıkla Ücretsiz İnternet Dağıtıyor

 

Dergilik 1 GB Nasıl Yapılır?

Dergilik uygulamasından 1 GB hediye internet kazanabilmek için uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra gelen hediye interneti Dijital Operatör uygulamasından takip edebilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasını indirmediyseniz, hediye internetiniz gelmez.

 

Bip’ten Nasıl İnternet Kazanılır?

Bip uygulamasını indiren ve belirli mesaj kotalarına ulaşan (500 mesaj, 1000 mesaj, 5000 mesaj gibi) herkes ücretsiz hediye internet kazanabilmektedir. Hediye internet, mesaj sayısı arttıkça büyümekle beraber, 500 MB ile 2 GB arasında verilmektedir.

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı