Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Kodu

Turkcell Bedava İnternet Kodu

Turkcell bedava internet kodu nasıl bulunur? Turkcell kullanıcıları, bedava internet kazanabilmek için çeşitli kodlar arıyor. Belirli bazı kodlar aracılığıyla bedava internet kazandıran Turkcell, bu kodların mesaj olarak 2222’ye gönderilmesi halinde 10 GB’a kadar hediye internet sunuyor. Turkcell bedava internet kodu alabilmek için, çeşitli uygulamaların indirilmesi ve bazı görevlerin yerine getirilmesi gerekiyor.

Diğer Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Turkcell bedava internet paketleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 2020 yılında da bedava internet vermeye devam ediyor. Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri, çeşitli görevleri yaparak veya bazı uygulamaları indirerek bedava internet kazanabiliyorlar.

 

 • Paycell Kartı ile Fatura Ödemesi: Faturalarını Paycell kart ile ödeyen Turkcell müşterileri 1 GB’a kadar hediye internet kazanabiliyorlar. Paycell kart ile Turkcell noktalarından veya internet üzerinden fatura ödemesi yapan bireyler 1 GB hediye internetlerini almak için 5955’e FATURA yazıp göndermeleri yeterli olacaktır.

 

 

 • Faturalı Hat Sahiplerine Aylık 1 GB: Turkcell faturalı hat sahipleri, bir aylık hediye 1 GB internet kampanyasından yararlanabiliyorlar. Bu kampanyaya göre, HEDIYE AYLIK1GB yazıp 2222’ye mesaj gönderen faturalı hat sahipleri ücretsiz 1 GB hediye internet kazanabilmektedirler.

 

 • Gel MB Ücretsiz İnternet Kampanyası: Turkcell faturalı hat sahipleri, GEL MB yazıp 2222’ye kısa mesaj atmaları halinde ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Gönderilecek internetin büyüklüğü, faturalı hat sahiplerinin paketine göre değişkenlik göstermektedir.

 

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nasıl Yapılır?

Bedava internet kodu, Turkcell müşterilerine verilen, koşulsuz veya koşullu olarak hediye internet kazanabilmelerini sağlayan kodlardır. Bu kodlardan faydalanmak için tek yapmanız gereken şey, aşağıdaki yönlendirmeleri takip etmek olacaktır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

 

 • Lifecell : Dergilik uygulamasını ilk kez indiren ve kullanan Turkcell kullanıcıları, Dergilik Çocuk bölümünden 3 dergi indirmeleri halinde ücretsiz 1 GB hediye internet kazanabilmektedirler.
 • Otomatik Ödeme Talimatı: Turkcell faturalarını otomatik ödeme talimatı ile kaydeden müşteriler 5 GB hediye internet kazanabilirler. Her ay yalnızca 150 bin kişi bu faydadan yararlanabilecektir.
 • Gel Mb: Turkcell müşterilerinin Gel MB yazıp 2222’ye göndermesi halinde ücretsiz internet kazanabilirler. Söz konusu hediye internet, kullanıcının paketine göre değişmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Kodu Hilesi

Turkcell’den bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar Turkcell ücretsiz internet kodu hilesi ile ilgili çok sayıda araştırma yapmaktadırlar. Turkcell bedava internet kodu kampanyasından yararlanmak isteyen bireyler, aşağıdaki maddeleri takip ederek ücretsiz internet edinebilirler.

 

 • Sim kartını değiştiren ya da hediye bir sim kartı alan bireyler, sim kart şifresini göndererek 10 GB hediye internet faydasından yararlanabilirler.
 • Sim kartınızı 4.5 G uyumlu hale getirerek veya 4.5G uyumlu sim kartı alarak da bu faydadan yararlanabiliyorsunuz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, SIM kartınız ile beraber verilen şifreyi öğrenmeniz gerekmektedir.
 • Telefonunuzun mesajlar kısmına ENHIZLI yazıp bir boşluk bırakarak 2222’ye SMS gönderirseniz hediye 10 GB internet faydasından yararlanabilirsiniz.

 

 

Turkcell Bedava İnternet Paketi Şifresi

 

Turkcell’den bedava internet kazanmak isteyen bireyler, çeşitli görevleri yerine getirerek ücretsiz internet paketi kazanabiliyorlar. Bedava internet paketi, Salla kazan veya Dijital Operatör uygulaması vasıtasıyla hattınıza yüklenebilmektedir.

 

 • Salla Kazan ile Bedava İnternet Paketi: Salla Kazan, Turkcell’e bağlı bir hediye internet ve dakika uygulamasıdır. Turkcell müşterileri, her hafta Salla Kazan kullanarak çeşitli hediyelerden ve faydalardan yararlanabilirler.

 

 • Sizde ücretsiz internet kazanmak istiyorsanız, her hafta Salla Kazan uygulamasını kullanabilir ve hediye yüzlerce GB internet kazanabilirsiniz. Üstelik son zamanlarda, youtube’da geçerli veya diğer sosyal medya uygulamalarında geçerli internet de verilmektedir.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell BİP Mesaj Gönder 1 GB Bedava İnternet Kazan

 

 • Yaani Arama Motorunu Kullan: Ücretsiz internet kazanmak istiyorsanız, Yaani arama motorunu kullanabilirsiniz. Android ve IOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilen Yaani, ücretsiz yüzlerce MB internet hediye vermektedir.

 

 • Uygulamayı indirip telefonunuzda en az 10 gün boyunca kullanır ve yine en az 20 arama yaparsanız, en az 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanabileceksiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Kodları

Turkcell’den ücretsiz internet kazanmak isteyen faturalı ve faturasız hat sahipleri, aşağıdaki kodları kullanarak ücretsiz internet hediyelerinden yararlanabilirler.

 

 • 200 MB Hediye İnternet Kodu: Turkcell müşterileri, kısa mesajlar uygulamasından, 61 CELL Gol TS yazarak ve 2200’a kısa mesaj göndererek 200 MB ücretsiz internet kazanabiliyorlar.

 

 • Ücretsiz 5 GB İnternet Kodu: 2222’ye GEL MB yazan müşteriler, ücretsiz bir şekilde internet kazanabilmektedirler. İlgili bireyler internet paketlerine göre 1 GB ile 5 GB arasında ücretsiz hediye internet alabiliyorlar.

 

Turkcell Bedava İnternet SMS Kodları

 

 • Ücretsiz 1 GB İnternet Kodu: Telefonunuzun kısa mesajları üzerinden HEDIYE AYLIK1GB yazıp, 2222’ye SMS atmanız halinde ücretsiz 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

 

 • Ücretsiz 10 GB İnternet SMS Kodu: Telefonunuzun mesajlar kısmına ENHIZLI yazıp bir boşluk bırakarak 2222’ye SMS gönderirseniz, ücretsiz hediye 10 GB internet faydasından yararlanabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı