Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Birçok kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar en çok Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 sorusunu soruyorlar. Turkcell tarafından sunulan bu fırsattan yararlanarak ay boyuna kullanabileceğiniz bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Hangi paketi seçeceğinize siz karar verin ve Turkcell’in sizler için hazırlamış olduğu bu fırsatlardan yararlanın.

Bedava internet kampanyalarına katılım sağlamak için kimi paketlerde bazı şartlarda karşılıyor olmanız gerekmektedir. Bazı kampanyalarda ise herhangi bir katılım şartı aranmazken doğrudan başvurarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Şimdi Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 konusunda sizler için hazırladığımız içeriği paylaşalım.

Diğer Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Turkcell Bip ile 500 DK bedava dakika kazanmak için tıklayın.

Turkcell İnternet Kazanma 2020

Turkcell bedava internet 2020 paketlerinin tek bir başlıkta değerlendirildiği çok kapsamlı bir içerikle karşınızdayız. Güncel Turkcell hediyeleri ile fırsatlarını bu başlıkta bulabilirsiniz. Turkcell ücretsiz internet kapsamında sizler için hazırladığı 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB, 5 GB, 6 GB, 7 GB, 8 GB gibi paketler, aşağıda verildiği gibidir. Tek yapmanız gereken herhangi bir paketi belirlemek ve onun şartlarını yerine getirmek olacaktır.

Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet

Turkcell’in en çok tutulan ve tercih edilen kampanyalarından biri de Sen Yap Diye kampanyasıdır. Bu kampanya ile birtakım görevleri yerine getirerek 25 GB bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Turkcell Sen Yap Diye kampanyası 2 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir. Birbirinden eğlenceli ve kolay görevleri tamamladığınız zaman çeşitli bedava internet paketleri kazanacaksınız. Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 konumuzun en çok tercih edilen kampanyalarından biridir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020

Turkcell Sim Kupon Biriktir

En çok ilgi gösterilen bir diğer kampanyada kupon biriktir kampanyasıdır. Turkcell bedava internet kapsamında sizlere sunulan en kazançlı paketlerden biridir.

Turkcell hediye internet paketleri kazanmak için uygulamaya girerek kuponları toplamanız yeterlidir. Topladığınız kuponları daha sonra hediye internet paketine dönüştürebilirsiniz. Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 başlığının en çok tercih edilenlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için Sim Kupon Biriktir başlığına göz atabilirsiniz.

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 sorusunun bir diğer yanıtı da Yaani arama motorudur. Bu arama motorunu kullandıkça hediye internet hakkı kazanacaksınız. Google Play Store ve APP Store üzerinden indireceğiniz Yaani uygulaması ile her ay 1 GB hediye internet kazanabileceksiniz.

Yaani uygulamasını silmediğiniz müddetçe bedava internet hakkınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Paketi

4.5G Salla Kazan bedava internet paketi için cihazınızın ve hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekiyor. Bu kampanyadan kullanıcılar her hafta yalnızca bir defa yararlanabilir. Ayrıca Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri de bu kampanyadan yararlanabilir.

Turkcell 4.5G Hediye Bip 1 GB İnternet

Turkcell Bip uygulaması ile internet hakkınızı kullanmadan 4.5G hızında tüm sevdiklerinizle görüntülü konuşabilirsiniz. Aşağıda verilen paketlere dahil olan Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri aylık 5 GB internet hakkı kazanacaktır. Bu tarifeler:

Platinum Mega 50 GB, Platinum 50 GB, Platinum Mega 20 GB Paketi

Platinum Mega 10 GB, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB Özel Paketi

Platinum 15 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum 20 GB Paketi

Platinum 18 GB, Platinum 12 GB, Platinum 25 GB Paketi

Ayrıca aşağıdaki tarifelere kayıtlı olan Turkcell bireysel faturalı abonelerde aylık 5 GB internet hakkı kazanacak.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turbo Avantaj 2 GB Akıllı 1 GB

Turbo Ekstra 5 GB, Hepsi Bol, Hepsi Bol 5 GB

Turbo Bizbize 7 GB, Turbo Bizbize 5 GB, Turbo Bizbize 3 GB

Turbo Ekstra 6 GB, Turbo 6 GB, Turbo Ekstra 4 GB

Hepsi Eko Konfor Süper Paket

Konfor Eko Paket

Bu tarifelerin dışında Esnaf 12, İşte 2, İşte 4, İşte 6 tarifelerini taşıyan Turkcell kurumsal faturalı abonelerde Bip uygulaması dahilinde ücretsiz 1 GB internet hakkına sahip olacaklar.

İşte Platin Ultra, İşte Platin Prestij, İşte Platin 10, İşte Platin 8, İşte Platin Mega ve Kurumsal Platin Basın tarifelerine sahip Turkcell kurumsal faturalı hat sahipleri de Bip uygulamasında geçerli olmak kaydıyla aylık 5 GB ücretsiz internet hakkına sahip olacaklar.

Turkcell Faturalı 20 MB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 sorusunun bir diğer cevabı da tam olarak budur. Turkcell faturalı hat sahipleri 20 MB bedava internet hakkı elde edebilecekler. Bunun için Tablet Kampanyası ya da akıllı cep telefonu kampanyalarından herhangi birine sahip olmanız gerek. Mevcut kampanyanıza ek olarak yeni yapılacak bir sözleşmeyle 1 ya da 2 senelik taahhütle Aksesuar Kampanyası dünysına katılabilirsiniz.

Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Uçuran Kampanyaları ile 1 GB bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 kapsamında; Uçuran 1 GB, Uçuran 1 GB Plus, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 2 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 10 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus tarifelerinden herhangi birini satın alarak 1 GB bedava internet hakkının sahibi olabilirsiniz. Ancak bu tarifeleri satın almak için turkcell.com.tr ya da Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın almalısınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bip Bedava İnternet

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Paketi

Turkcell bedava internet kampanyalarına yeni bir soluk getirdi. Turkcell’in yenilenen GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirerek sizde her hafta iki defa bedava internet hakkı elde edebilirsiniz. GNÇ uygulamasına girerek her hafta 2 defa hediye yumurtanı çatlatman gerekiyor. Her hafta uygulamaya girerek çatlattığınzı yumurtalar ile Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Doğum Günü Hediyesi Bedava İnternet

Doğum gününüzde Turkcell sizin yanınızda. Doğum gününüze özel bedava internet paketi kazanmak için faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir. Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 yılının en kapsamlı ve en çok tercih edilen kampanyalarından biridir. Turkcell’in doğum günü hediyesi için aşağıdaki tarifelerden herhangi birine sahip olmanız yeterlidir.

Platinum 10, Platinum 12 GB, Platinum 25, Platinum 35, Platinum 50 GB, Platinum Plus 8 GB, Platinum Mega 10 GB, Platinum Elit 2000, Platin Ekstra İnternet, Platinum Mega 50 GB, Platinum Mega 8 GB, Platinum Mega 6 GB, Her Yöne Gold Plus 2000 Dakika, Platinum 18 GB, Platinum 20, Platinum 20 GB, Gold Plus Yeni, Platinum 10 GB Basın, Platinum Elit 1000 tarifelerine sahip olmanız yeterli gelecektir.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2020 hakkında merak edilen konuların başında geliyor. Hediye sim kart satın alarak sizde 10 GB hediye internet hakkının sahibi olabilirsiniz. Hediye internet hakkından faydalanabilmeniz için hem cep telefonunuzun hem de hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı