Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

Turkcell yeni yıla girilmesiyle birlikte kullanıcılarına bedava internet kazanabilecekleri yeni seçenekler sunmaya başlamıştır. Turkcell bedava internet paketi 2020 içerikleri hakkında tüm kullanıcılarını bilgilendirerek faydalanmalarını sağlıyor. Tüm kullanıcılarının bedava internet kazanabilmesi için her uygulaması için farklı kampanyalar hazırlamıştır.

Turkcell internet hediye etme ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Turkcell SİM Uygulaması ile İndirim Paylaş 1 GB Bedava İnternet

2019 yılı kampanyaları arasında yer alan indirim paylaş kampanyasını 2020 yılında da devam ettiriyor. Turkcell bedava internet paketi 2020 olarak, SİM uygulamasını kullanan aboneler, indirim paylaş seçeneklerinden faydalanarak 1 GB bedava internet kazanabiliyor. Kazandıkları internet ile moda, astroloji, eğlence, dekorasyon gibi internet sitelerini ziyaret edebiliyorlar. Kampanyadan kullanıcılar bir defa faydalanabiliyor.

Faturalı Haydi Gel Kampanyası İle Bedava İnternet

Turkcell faturalı hat kullanan abonelerine her ay 1 GB ile 3 GB arasında bedava internet kazanma şansı veriyor.

Turkcell bedava internet paketi 2020 kapsamında, aylık bedava internet kazanabilecek olan tarifeler şu şekilde sıralanmıştır;

  • Faturalı avantaj 5 GB,
  • Engel tanımayan hepsi,
  • GNÇ 4 GB,
  • Turbo yeni 3 GB,
  • Tüm tarifeleri görebilmek için Turkcell kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bip 500 Bedava Dakika

Paycell İle Fatura Öde 1 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet paketi 2020 seçenekleri arasında, paycell uygulaması da bulunmaktadır. paycell üzerinden yapılan Turkcell fatura ödemelerine 1 GB hediye internet veriyor. Kampanyadan faydalanabilmek için 5955 kısa mesaj servisine FATURA yazıp SMS göndermek yeterli oluyor.

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

Akıllı 5 GB Tarifesi İle Bedava İnternet

Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile bedava internet kazanabilmek için hazır kart kullanıcılarının faturalı hatta geçiş yapması gerekiyor. Faturalı hatta geçiş yapanlar, 5 GB bedava internet ile birlikte, 750 dakika bedava konuşma hediyesi de kazanabiliyorlar.

Emocan Çocuk Uygulaması ile 5 GB Bedava İnternet

Aileler, çocuklarının telefon kullanımlarını kontrol edebilmek için emocan çocuk uygulaması ile bedava internet kazanabiliyorlar. 5 GB internet kazanarak internet paket aşımı sorunu yaşamıyorlar. Emocan çocuk uygulaması, App Store veya Play Store mağazasından indirilerek kullanılabiliyor. Uygulamayı indirmeden önce telefonunuzun uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

4.5G’ye Geçen Aboneler İçin 10 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet paketi 2020 çeşitleri arasında 4.5G’ye geçiş yapan abonelerine en yüksek oranda bedava internet veriyor. 10 GB bedava internet için Turkcell merkezlerinden 4.5G uyumlu Sim kart almanız yeterlidir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanabilmek için bedava internet veren uygulamaların indirilmesi ve kurulması gerekiyor. Turkcell’e SMS gönderilerek uygulamalar aktifleştirilir ve bedava internet kazandıran özellikleri çalıştırılarak haftalık internetler kazanılmaya çalışılır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

Turkcell operatör şirketi 2019 yılında kullanılan her uygulaması ile kullanıcılarına bedava internet vermiştir.

Bu uygulamalar;

  • Bip uygulaması
  • Salla kazan uygulaması
  • Çatlat uygulaması,
  • Özel günler kampanyası

Kullanıcıları, bedava internetleri kazanabilmek için bu uygulamaların haftalık kampanyalarından yararlanmaya çalışmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Bip Kampanyası

Turkcell bip uygulaması, bir mesajlaşma uygulamasıdır ve uygulamayı indirenler, en az keşfet ve kim 1 GB ister? Bölümlerindeki yarışmalara katılarak bedava internet kazanabiliyorlar. Kazanılan internetlerin geçerlilik süresi bir haftadır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bedava İnternet Turkcell 2222

Turkcell Dergilik Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik uygulaması ile kullanıcılarının, çeşitli dergi ve gazeteleri rahatlıkla okumalarını sağlamaktadır. Dergilik uygulamasını kullanmaya başlayanlar, bedava internet kazanabiliyor ve istedikleri dergi ya da gazeteyi telefonlarına indirebiliyorlar.

Turkcell Bedava İnternet Faturalı

Turkcell faturalı hat kullanıcılarına her yıl yeni kampanyalar düzenlemektedir. Turkcell bedava internet paketi 2020 yılında da bedava internet kazanabilecekleri çeşitli kampanyalar hazırlayarak, kullanıcılarının internet aşım ücreti ödemelerinin önüne geçmektedir.

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı