Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2020

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2020

Turkcell bedava internet hizmeti sunarak pek çok müşterisinin takdirini toplamayı başarmış hatta farklı operatör kullananlarında beğenisini toplamıştır. Sunulan bu hizmetten faydalanmak için aşağıda vermiş olduğumuz adımları uygulamanız yeterli gelecektir. Birçok kişi mevcut internet paketlerini kısa sürede bitirerek, ücretsiz internet paketi arayışına girmekteler. Turkcell 2020 bedava internet paketleri ile sizde ihtiyacınız olan paketi bulabilir ve internetsiz dünyanızı bu paketlerle renklendirebilirsiniz. Günümüzde hemen hemen herkes artık operatörlerin yaptığı kampanyalara bakarak operatör seçimini yapıyorlar. Turkcell bedava internet paketi sunarak çeşitli kampanyalarla herkesin gönlünde taht kurmayı başardı. Turkcell güncel kampanyaları aşağıda verdiğimiz gibidir. Turkcell bedava internet 2020 nasıl alınır? Türkcell bedava internet kampanyaları güncel mi? gibi soruların cevapları da aşağıda verilmiştir. Diğer Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın. Turkcell hat iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız tıklayın.

 Turkcell Yaani Bedava internet paketi

IOS cihazlarda APP Store, Android cihazlarda Play Store’dan Yaani uygulamasını indiren bütün Turkcelliler, ayda bir defa 1 gb bedava internet kazanır. Verilen 1 gb internet paketi yalnızca Yaani uygulamasında geçerlidir. Yaani uygulamasını indirdikten sonra tarafınıza SMS gelecek. Bu SMS’ten sonra bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanacak.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2021
Yaani 1 gb internet paketi, kullanıcı uygulamayı silmediği takdirde her ay otomatik yenilenir. Eğer kişi paketini iptal ederse bu kampanyadan çıkmış olur. Bu kampanya Androidlerde 4.0 ve IOS’larda 4.1 versiyon ve üzeri olanlarda geçerlidir.

Turkcell BİP Bedava internet paketi

Turkcell operatörünü kullananlar BİP ile bedava internet paketi kazanıyor. BİP’te grup kuran herkese 1 gb ücretsiz internet veriliyor. Aynı zamanda 1000 mesaj gönderen kişilere 2 gb bedava internet daha veriliyor. BİP’te grup kurduktan sonra ilk mesajınızdan hemen sonra hattınıza 1 gb internet tanımlanacak. 1000 mesaja ulaşan kişiler BİP yıldızı olarak seçilir ve 2 gb hediye internet paketi daha kazanırlar. BİP kampanyasından yararlanmak için faturalı ya da ön ödemeli hat kullanıyor olmanız gerekir. 1 gb bedava internet yalnızca ayda bir defa verilir. Verilen 1 gb internet, yurt içi kullanımda geçerlidir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava internet paketi

Turkcell hesabım uygulaması ile fatura ödeme, TL yükleme ve paket satın alma dahil pek çok işlemi yapabilirsiniz. Bu Turkcell uygulaması ile özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalardan biri de Turkcell 4.5G Salla Kazan kampanyasıdır. Salla kazan kampanyasından haftada bir faydalanabilirsiniz. Telefonunuz ve hattınız 4.5G uyumlu ise bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hem faturalı hem faturasız hat sahipleri salla kazan kampanyasına dahil olabilir. Hediyeleriniz her Cuma saat 09.00’da yenilenir. Yenilenen ve hattınıza tanımlanan hediyeler, Perşembe 23.59’a kadar geçerli olur. turkcell bedava internet paketleri 2020

Turkcell 4.5G BİP 1GB Bedava internet kampanyası

BİP sayesinde mevcut hattınızda bulunan internet paketinizi kullanmadan 4.5 süratinde görüntülü ve sesli aramadan yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri:
–              Platinum 12 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25 GB Paketi –              Platinum 15 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum 20 GB Paketi –              Platinum Mega 10 GB, Platinum 10 GB Özel Paketi –              Platinum Mega 50 GB Paketi, Platinum Mega 20 GB Paketi
Sahipleri, BİP kullanmaları karşılığında ayda 5 GB bedava internet paketi verilecektir.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 85 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell Dergilik Hediye internet

Turkcell operatörünü kullanan kişiler, Hesabım uygulamasını indirip Salla Kazan kampanyası dışında ayrıca Dergilik uygulamasından dergi ve gazete yüklemeleri karşılığında sürpriz hediyeler kazanacaklar. Ayda bir bu kampanyadan faydalanılabilir. Tarifesine Dergilik yüklenen kullanıcılar, uygulamada bulunan dergi ve gazeteleri ücretsiz bir şekilde okuyabilir.

Dergilik Hediye 1GB Bedava internet kampanyası

Turkcell Dergilik uygulamasını telefonunuza yükleyerek haftalık 1GB bedava internet hediyenizi alın! Bedava 1GB internet kampanyası tamamen ücretsizdir. Kampanyadan faydalanabilmek için Dergilik uygulamasını indirin ve giriş yapın. Kampanyadan sadece bireysel Turkcell aboneleri yararlanabilir. Bu kampanyadan sadece 1 defa faydalanılabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir abonelik şartı yoktur.

Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2GB Bedava internet kazan

Her Turkcell abonesi bu kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir. Bu kampanyaya aylık 150 bin katılım sınırı koyulmuştur. Otomatik ödeme talimatı vererek sizde 2gb bedava internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketleri ile abonelerini memnun etmeye devam ediyor.

Turkcell Faturalı Hatlara 20MB Bedava internet

Faturalı 20MB bedava internet kampanyasından faydalanmak için aşağıda verilen tablet ya da telefon kampanyalarından en az birinden faydalanmış olmanız lazım. Bireysel Multimodem Kampanyası, Samsung Akıllı Telefon Kampanyası, Iphone Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Akıllı Telefon Kampanyası, Blackberry Akıllı Telefon Kampanyası, Sony Akıllı Telefon Kampanyası, LG Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Akıllı Telefon Kampanyası, Kontratlı Tablet Kampanyası.

Uçuran 1GB Bedava internet paketi

Uçuran 10GB, Uçuran 9GB, Uçuran 8GB, Uçuran 7GB, Uçuran 6GB, Uçuran 5GB, Uçuran 4GB, Uçuran 3GB, Uçuran 2GB, Uçuran 1GB paketlerinden birini turkcell web sitesinden satın almanız durumunda bir ay boyunca geçerli 1GB bedava internet kazanırsınız. Başka hiçbir internet paketiniz yoksa 1GB ücretsiz internet paketi bitiminde 100kb/2krş üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Joker Hediye İnternet

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet

GNÇ mobil uygulaması sayesinde her hafta iki defa bedava internet hakkı elde edebilirsin. GNÇ uygulaması APP Store ve Play Store marketlerden indirebilirsiniz. Her hafta uygulamaya düzenli olarak giriş yaptığınız takdirde yumurtayı çatlatacaksınız. En son kırılan yumurtadan ise sizleri sürpriz hediyeler bekliyor olacak. Turkcell bedava internet hizmeti hız kesmeden devam ediyor ve müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Doğum Gününe Özel 1GB Bedava İnternet

Aşağıdaki platinum paketlere sahip Turkcell aboneleri, doğum günlerinde 1gb bedava internetin sahibi olacaklar. Bu paketler şu şekildedir: Platinum 10GB, Platinum 12GB, Platinum 15GB, Platinum Plus 8GB, Platinum Mega 7GB, Platin Ekstra İnternet, Gold Plus 2000dk, Gold Plus Kampanyası, Platinum 10GB Basın, Platinum Plus 6GB, Platinum 35GB Hediye edilen 1gb internet paketi yalnızca 1 günlüğüne geçerlidir. 1gb için verilen süre bittiği zaman tarafınıza SMS ile bilgi verilecek.

Banka Yüklemelerine Özel 1GB Bedava İnternet

Bankaların mobil internet şubesi, ATM ve gişelerden gerçekleşen nakit yüklemeleri sayesinde 1 ay boyunca geçerli olan bedava 1 gb internet paketi sahibi olabilirsiniz. Bu hediye ticari gelir elde etmek kaydıyla satılamaz. Tespiti halinde yasal işlemler başlatılacaktır.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava internet

Bip uygulaması ile Enflasyonla Mücadele sekmesine tıklayarak, tarifenizde bulunan internet paketinizin 2 katını hediye olarak alabilirsiniz.
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı