Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri, 2020 yılında da kullanıcıların hizmetine sunulmuş, çeşitli bazı uygulamaların indirilmesi veya bazı görevlerin yapılması halinde ücretsiz olarak verilen internet paketleridir. Günlük, haftalık ve aylık olarak bedava verilen bu internet paketleri ile ilgili daha fazla bilgi bu yazıda.

Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Turkcell Salla Kazan bedava internet paketi için tıklayın.

 

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell’in sunduğu bedava internet paketlerinden yararlanabilmek için, ücretsiz Turkcell internet hediyelerine göz atmanız gerekmektedir.

 

 • Otomatik Ödeme Talimatı Verene 5 GB İnternet: Turkcell faturalı hat sahipleri, fatura ödemelerine otomatik ödeme talimatı vermesi dahilinde bir ay geçerli 5 GB ücretsiz internet hediyesi kampanyasından yararlanabilirler.
 • BİP Kullan 2 GB İnternet Kazan: Bip uygulama kullanıcıları, uygulamaları kullandıkları süre boyunca hediye internet kazanabiliyorlar. Her ay BİP kullanım yoğunluğu, Turkcell tarafından belirleniyor ve en çok BİP kullanan üyeler, Bip yıldızları arasına girip 2 GB bedava internet kazanıyor, üstelik tam bir hafta geçerli.

 

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet hilesi aşağıdaki maddelerde detaylıca anlatılmaktadır. Çeşitli görevleri ve kotaları dolduran bireyler, ücretsiz hediye internet kazanırlar.

 

 • Mobilden veya Bankadan TL Yükle 1 GB İnternet Kazan: Mobil cep telefonlarından ve banka hesaplarından Turkcell hazır kartlarına TL yükleyen bireyler, ücretsiz 1 GB hediye internet kazanıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için en az 20 TL ve üzeri yükleme yapmak gerekiyor. 20 TL ve üzeri her yüklemede 1 GB ücretsiz internet
 • 45 TL üzeri TL Yükle 2 GB İnternet Kazan: Mobilden veya herhangi bir Turkcell bayisinden 45 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan hazır kart sahipleri, her bir yüklemede 2 GB internet kazanmaktadırlar.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

 

Lifebox İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır

Lifebox bir saklama ve depolama alanıdır. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda yer kalmadığında, onları silmek yerine bulut sunucu olan Lifebox’a atabilir ve kendi bilgisayarınızdan silerek kalıcı bir şekilde fotoğraf ve videolarınızı koruyabilirsiniz.

 

 • Lifebox internet hediyesi 5 GB olarak verilmekte ve yalnızca Turkcell üyeleri kullanabilmektedir.
 • Normalde bulut sunucu uygulamaları ciddi anlamda internet tüketebilmektedir. Fotoğraf veya video yüklerken, bu fotoğraf ve vidoların boyutu kadar internet harcarsınız ve bu sizi sinir edebilir.
 • Lifebox sizlere 5 GB internet vermektedir. Bulut sunucularda internet harcamak istemiyorsanız, Lifebox’ı indirin ve Lifebox’da geçerli 5 GB internetinizi hemen kullanın.

turkcell bedava internet paketleri

 

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell bedava internet paketleri sunmaya devam ediyor. Buna göre aşağıdaki maddeleri takip ederek, bedava internet paketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 • Turkcell Sim Uygulamasını İndir 1 GB Kazan: Sim, kadınlara yönelik içerikler barındıran bir uygulamadır. Kadın, erkek fark etmeksizin herkes üye olabilir. Sim’e üye olan Turkcell hat sahipleri, indirme işleminden hemen sonra her yerde geçerli 1 GB bedava internet kazanabilirler.

 

Turkcell Bedava İnternet Kodu

Turkcell bedava internet kodu, sms yollayarak internet kazanabileceğiniz paket ve tarifelerde geçerlidir. Bedava Turkcell bedava internet paketleri almak hızlı ve bir o kadar da kolaydır.

 

 • GEL MB Kodu: Turkcell hat sahipleri, GEL MB yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz hediye internet alabilirler. Gel MB hediyeleri en az 200 MB, en çok 2 GB’dır.

 

 • Ücretsiz Google Play İnternet Hediye Kodu: Google Play Store’de geçerli ücretsiz 500 MB internet kazanmak için 2255’e Google Play yazın ve sms olarak gönderin. Hediye internetiniz hemen hesabınıza yüklenecektir.

10 GB Hediye İnternet

Turkcell’den herkes için geçerli 10 GB internet hediyesini alabilmek için aşağıdaki adımları takip etmek gerekiyor.

 • SMS Gönder 10 GB İnternet Kazan: ENHIZLI yazıp 2222’ye sms gönderen bireyler ücretsiz internet kazanıyorlar. SMS gönderiminin hemen ardından 10 GB internet hediyeniz hesabınıza yükleniyor.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Otomatik Ödeme Hediye İnternet

Ödeme talimatını otomatik olarak kaydettiren müşteriler Turkcell’den otomatik ödeme talimatı internet hediyesi alabiliyorlar.

 

 • Faturana Otomatik Ödeme Talimatı Ver, 5 GB İnterneti Kap: Turkcell faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyada, faturalarını otomatik ödeme talimatı ile kaydettiren üyeler günlük 5 GB hediye internet

Turkcell Rahat Tarifesi

Turkcell rahat tarife paketi müşterileri, ücretsiz bir şekilde 12 ay boyunca internet hediyesi kazanıyorlar. Rahat Tarife’ye geçen her birey, 12 ay boyunca her ay 1 GB hediye internet kazanabilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı