Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Salla Kazan

Turkcell Bedava İnternet Salla Kazan

Turkcell bedava internet salla kazan kampanyası 2020 yılında da devam ediyor.  İlk kez 2017 yılında başlayan Salla Kazan kampanyası 3 yıldır devam ediyor. İlk etapta hediyeler rastgele olarak Turkcell tarafından veriliyordu, şu an hangi hediyeyi alacağınızı siz seçiyorsunuz. Turkcell Salla Kazan kampanyasından hemen her Turkcell üyesi yararlanabilmektedir. Peki Salla Kazan ücretsiz internet nasıl alınır?

Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Turkcell ücretsiz internet için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan uygulamasından bedava internet alabilmek için öncelikle Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

 

 • Dijital Operatör uygulamasını indirip hesabınıza giriş yapın.
 • Hemen sol tarafta bir kutucuk göreceksiniz, bu kutucukta salla kazan yazmaktadır.
 • Kutucuğa tıklayın ve telefonunuzu sallamaya başlayın.
 • İki hediyeden birini seçin ve hemen kullanmaya başlayın
 • Eğer bir kutucuk göremiyorsanız büyük ihtimalle daha önce salla kazan kullanmış olabilirsiniz veya hattınız salla kazan kampanyası için uygun olmayabilir.
 • Birkaç gün sonra tekrar deneyin, hala göremiyorsanız müşteri iletişim merkezini arayın.

 

Turkcell Müşteri İletişim Merkezi GSM: 0532 532 00 00

salla kazan

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Salla kazan uygulamasında ek internet kazanabilmek için aşağıdaki maddeleri uygulayabilirsiniz.

 

 • ‘’Sen Yap Diye’’ Kanalını Takip Et, Ek Sallama Hakkı Kazan: Salla kazan uygulamasında haftada bir kez ödül alma hakkı verilmektedir fakat Bip uygulamasını indirip sen yap diye kanalını takip eden Turkcell hat sahipleri, Salla kazan uygulamasında ek sallama hakkı kazanabiliyor. Böylelikle önümüzdeki hafta bir değil iki hediye kazanmış oluyorsunuz.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  GNÇ'liler hediye internet kazanıyor

 

Salla Kazan Nasıl İnternet Kazanılır?

Salla kazan uygulamasından internet kazanabilmek için cep telefonunuzda dijital operatör uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Eğer yüklü değilse, kazanmak için hemen App Store veya Play Store üzerinden Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

 

 • Salla kazan uygulamasında internet hakkınız bittiyse, hemen Salla Kazan 3 GB internet kampanyasına katılabilirsiniz. Bu kampanya, sallama hakkı biten üyelerin sadece 5 TL’ye bir gün geçerli 3 GB internet hediyesi kazanmalarını sağlamaktadır.

 

 • Salla Kazan Haftalık 1 GB: Salla kazanda hakkınız bittiyse, 1 GB internet kazanabilmek için, salla kazan haftalık 1 GB satın alabilirsiniz. Üstelik sadece 5 TL’ye.

 

Faturalılar Salla Kazan Yapabilir mi?

Turkcell faturalı ve faturasız hazır kart sahipleri, Salla Kazan kampanyasından yararlanabilmektedirler. Salla Kazan kampanyasından 4,5 G özelliğe sahip olan telefonlar, ses hattı müşterileri ve SMS müşterileri de yararlanabilmektedir. Salla Kazan’dan ücretsiz internet, hediye DK ve hediye SMS kazanmak için hemen dijital operatör uygulamasını yükleyin ve her hafta cuma günü sizlere sunulan yüzlerce hediye ve fırsatı sakın kaçırmayın.

 

Salla Kazan İnternet Kazanma Saatleri

Turkcell Salla Kazan internet kazanma saatleri mevcuttur. Salla Kazan, Her Cuma saat 00.00’de açılan ve ertesi hafta Perşembe saat 23.59’a kadar ödülü alabilme hakkı tanıyan bir uygulama olduğundan haftanın 7 günü kazandığınız GB, DK veya SMS’leri hesabınıza yükleyebilirsiniz.

 

 • Salla Kazan, haftada bir kez yararlanabileceğini bir hediye sistemidir.
 • Salla Kazan kutucukları, her hafta cuma günü saat 00.00’de üyelerin dijital operatör uygulamalarında gözükmeye başlar.
 • Üyeler, cuma günü 00.00 itibarıyla ödüllerini alabilirler. Ödüllerini almış olan üyeler, bir sonraki ödül için ertesi hafta cuma günü saat 00.00’ı beklemek zorundadırlar.
 • Ödüllerini almamış üyeler ise, bir sonraki hafta perşembe günü 23,59’a kadar ödüllerini alabilirler.
 • Turkcell bedava internet salla kazan kampanyasından bir kez yararlanmış üyeler, ikinci kez yararlanmak için bir hafta beklemek zorundadır.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2021

 

Dijital Operatör Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Üyelerimizden sık sık, salla kazan uygulamasını bulamıyorum gibi serzenişler alıyoruz. Salla Kazan Dijital Operatör’e ait bir uygulamadır ve doğal olarak yalnızca Dijital Operatör uygulamasında bulunur.

 • Salla kazan uygulamasına erişmek istiyorsanız, öncelikle Dijital Operatör uygulamasını indirmelisiniz.
 • Dijital Operatör uygulamasına Turkcell hat sahibi bilgileri ile giriş yapınız.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Salla Kazan kutucuğunu görmüş olmanız gerekir, bu kutucuğa tıklayıp sallayarak bedava GB, DK veya SMS kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Salla Kazan Yapamıyorum

Turkcell bedava salla kazan yapmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapamıyorsanız, aşağıdaki yöntemleri deneyin.

 

 • Telefonunuzun aktif internet bağlantısı olduğuna emin olun.
 • Telefonunuzun Salla Kazan kampanyasın katılabilecek uygunlukta olup olmadığını öğrenin.
 • Eğer uygulamaya giriş yapamıyorsanız, tek kullanımlık şifre alabilirsiniz. Tek kullanımlı şifre alabilmek için SIFRE yazın ve 2222’ye kısa mesaj atın.

 

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra hala salla kazan kutucuğunu göremiyorsanız, hattınız bu kampanya için uygun olmayabilir.

 

 • Son olarak, Dijital Operatör uygulamasında bulunan arama kutucuğuna Salla Kazan yazın, eğer bu hafta sallama hakkınız kalmadı yazıyorsa, cuma günü hakkınıza yenilenecektir. Böyle bir şey göremiyorsanız, müşteri iletişim merkezi ile iletişime geçin. İlgili numara: 0532 532 00 00

 

 

Salla Kazan Hediye Etme

Turkcell Salla Kazan uygulamasından kazandığınız DK, SMS ve GB’ları başka birine hediye edebilirsiniz, fakat parça parça hediye etmeniz mümkün değil. Salla Kazan’dan gelen tüm hediyeyi paylaşmanız gerekiyor.

 • Salla Kazan uygulaması üzerinden kazandığınız interneti birine hediye etmek için, öncelikle sallamalısınız.
 • Çıkan hediyeyi, kendin kullan ya da 2x kat hediye et butonlarından birini seçerek başka birine hediye edebilirsiniz.
 • Hediye göndereceğiniz hat sahibi Turkcell’li olmak zorundadır.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

 

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan uygulamasında bulunan hileler aşağıdaki gibidir,

 • Salla kazan her gün Cuma 00.00’de açılmaktadır.
 • Üyelere gönderilen hediyelerin belirli bir limiti vardır, bu nedenle yüksek hediyelerden yararlanmak için, perşembe gecesi saat 00.00 olur olmaz direk salla kazan yapın. Çok yüksek ihtimalle internet ve daha yüksek DK ve SMS hediyesi alacaksınız. Turkcell bedava internet salla kazan kampanyasından bu yöntemlerle yüksek ödüller yakalayabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı