Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde tüm Turkcell kullanıcıları satın aldıkları paket ve tarifeleri ay sonuna kadar yetirememesi durumunda bu fırstlardan yararlanabiliyor. Bu tarifelerde gününden önce biten paketlerden en önemlisi internet paketidir. Hayatımızın büyük bir bölümünü kaplayan internetin gününden önce bitmesi kullanıcılara büyük sıkıntı yaşatîyor

Bu yüzden Turkcell bünyesinde olan kullanıcılarının bedava internet sahibi olmalarını sağlamak amacıyla ünlü operatör, Turkcell bedava internet veren uygulamalar ismiyle yeni kampanyalar ortaya çıkardı. Bu uygulamaları kullanan kişiler bedava internet kazanarak paketlerine ek internetlerini doyasıya kullanma şansı elde ediyor.

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da Turkcell kullanıcıları farklı bedava internet kampanyalarından yararlanma şansı elde ederler. Bu kampanyalar Turkcell bedava internet veren uygulamalar kullanılması sayesinde kullanıcıların bedava internet kazanmasını sağlamaktadır.

2020 yılında Turkcell kullanıcılarının kullandığı ve bedava internet kazanabilecekleri uygulamalar şunlardır;

 • Bip uygulaması
 • Yaani uygulaması
 • GNÇ uygulaması
 • Toplantıdayım uygulaması
 • GollerCepte uygulaması
 • Sim uygulaması

Bu uygulamaları kullanan kişiler şartları yerine getirdikleri takdirde ücretsiz olarak kullanabilecekleri internet kazanabilirler.

turkcell bedava internet veren uygulamalar

Turkcell Bip Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarının en fazla tercih ettiği bedava internet kazandıran uygulama Bip uygulamasıdır. Bu uygulama cep telefonlarına Bip uygulamasının indirilmesiyle kullanılabilir. Bu uygulamayı indiren kişiler Turkcell Bip uygulaması üzerinde yer alan kanalları takip ederek internet kazanma şansı elde edebilirler. Ayrıca Bip üzerinden arama yaptıklarında ya da mesajlaştıklarında kullanımlarına bağlı olarak 6 Gb’a kadar internet kazanabilirler.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2020

Ayrıca kim 1 GB ister kanalını kullanıp sorulara doğru cevap verdiklerinde de anında 1 Gb kazanıp kullanabilirler. Ayrıca Bip Yıldızları kampanyası sayesinde mesajlaştıkça Bip’e Özel Haftalık 2 gb internet kazanma şansı elde edebilirler. Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında en sık tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor.

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanabildikleri bir diğer uygulama Yaani uygulamasıdır. Yaani uygulamasını kullanarak internet kazanmak isteyen kişilerin Yaani arama motoru uygulamasını telefonlarına indirmeleri ve uygulamayı açmaları gerekir. Uygulamayı açtıklarında bir ay boyunca kullanabilecekleri internet kazanırlar. Ayrıca yaani arama motorunu 10 gün kullananlar ve 20 arama yapanlar 1 GB bedava internet daha kazanma şansı elde edebilirler.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Aboneler Turkcell toplantıdayım uygulamasını kullanarak da bedava internet kazanabilirler. Turkcell bedava internet veren uygulamalar kapsamında dikkat çeken bu uygulama ile sizde bedava internet sahibi olabilirsiniz. Haftalık ücretini ödeyerek kullanabilecekleri toplantıdayım uygulaması ile internet kazanıp kullanabilirler. Bu uygulamayı kullanan kişiler toplantı sırasında başkaları tarafından arandıklarında önceden belirledikleri mesaj arayanlara iletilerek toplantıda olduklarını anlamaları sağlanır.

Turkcell Sim Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell hat kullananların bedava internet kazanabilecekleri bir başka uygulama ise Turkcell Sim uygulamasıdır. Bu uygulamadan bedava internet kazanmak isteyenler uygulamayı indirdikten sonra günlük olarak bir kupon toplarlar. Her topladıkları kuponlar 15 kupona ulaştığında haftalık kullanabilecekleri 1 GB internet kazanırlar. Eğer internet kazanımlarını artırmak isterlerse 15 kuponlarını harcamadan 15 kupon daha biriktirerek haftalık 2 gb internet kazanma şansı elde edebilirler. Turkcell bedava internet veren uygulamalar içinde en çok kullanılan ikinci uygulama olma özelliğine sahiptir. Kullanıcıların internet kazanabilmeleri için sim uygulamasında yer alan indirimleri paylaşmaları gerekmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında Turkcell GNÇ uygulaması da bulunur. Uygulamayı indiren kişiler Çatlat isimli bölüme girerek haftada iki kere yumurta çatlatma şansı elde ederler. Yaptıkları bu işlem sonrasında da çeşitli internet hediyeleri kullanabilirler.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Şubat 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Bedava internet hediyeleri şunlardır;

 • Haftalık 1 gb internet
 • 1 saatlik 1 gb internet
 • Haftalık 2 gb internet
 • 3 saatlik 1 gb internet
 • Aylık 1 gb internet
 • Aylık 5 gb internet

Kullanıcıların bu kampanyalardan yararlanabilmek için 26 yaşından daha küçük olmaları gerekir. Çünkü Gnç uygulaması gençler için tasarlanmış bir uygulamadır.

Turkcell GollerCepte Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell kullanıcıları bedava internet kazanmak için GollerCepte isimli uygulamayı da kullanabilirler. Uygulamayı telefonlarına indirenler ve bir aylık kullanım ücretini ödeyen kişiler anında 500 Mb internet hediye kazanarak diledikleri gibi kullanabilirler. Turkcell bedava internet veren uygulamalar listesi bu şekilde son buluyor. Düzenli olarak bu uygulamaları takip eden kullanıcılar çeşitli sürprizlerden de yararlanacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı