Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Cep telefonları ilk kullanılmaya başlandığında, insanlar daha ucuz olduğu için mesajlaşma yolunu kullanıyordu. Mesajlaşmaya olan talep arttıkça, ucuz ya da bedava mesajlaşmanın yolları aranmaya başladı.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Nasıl Yapılır?

Turkcell aboneleri, bedava mesaj kazanma konusunda avantaj sahibi. Bunun için yapmanız gereken BEDAVA SMS yazıp 7777’ye yollamak. Günlük en az 25 SMS kazanabilir, haftalık ya da aylık paketler de kazanabilirsiniz.

Günlük SMS kazandığınızda, aynı gün tekrar bedava SMS kazanamazsınız. Bu durum haftalık ve aylık kazanımlarda da geçerlidir. Örneğin haftalık 250 SMS kazandığınızda, 1 hafta boyunca bir daha hediye kazanamazsınız. Bu kampanya faturalı ve faturasız hatlar için geçerlidir. Kazanılan SMS’ler Turkcell içi mesajlaşmalar için geçerlidir.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell Bedava 100 Mesaj Hakkı

Telefonunuzun mesaj bölümüne “SMS” yazıp 2222’ye gönderdiğinizde 100 SMS hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca büyük harflerle “GEL SMS” yazıp 2222’ye gönderdiğinizde 30 adet bedava SMS kazanırsınız.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı

Bedava SMS hakkı kazanmak için, Turkcell Yükle Kazan kampanyasından faydalanabilirsiniz. Turkcell Yükle Kazan kampanyasından yüklediğin kadar kazanırsın. Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından, hattınıza yükleme yaptığınızda, yüklediğiniz kadar TL’yi hediye kazanırsınız. Kazandığınız TL hakkınız ile SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma Yolları

Bir diğer yöntem ise; HERYONE SMS yazıp 2222’ye göndermektir. Buradan kazanılan SMS’lerle diğer operatörlere gönderilen mesajlar da ücretsiz kullanılabilmektedir. Bu kampanyadan aylık 1 kere faydalanabilirsiniz ve 100, 250, 500, 1000, 1500 SMS’e kadar kazanma şansınız olur. Kazandığınız SMS’leri 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kalan kullanımlar diğer aya devredilemez.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell aylık 2 GB ücretsiz internet sunuyor

Diğer bir SMS kampanyasından ise SURPRIZ SMS yazıp 4444’e göndererek yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında, her ay satın aldığınız SMS hakkınız bittiğinde, aynı miktarda SMS, hediye olarak gönderilir. Bu kampanya ayda yalnızca 1 kere kullanılabilmektedir.

Eğer üye olduğunuz bir SMS paketi yok ise, her attığınız mesaj ücretlendiriliyorsa; FATURASIZ SMS800 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Hattınızda bakiyeniz olmasa da aylık 800 SMS hediye olarak gönderilir. Yalnızca yılda 1 kez yararlanabileceğiniz bu kampanyadan, 800 SMS bittikten sonra 15 TL karşılığında tekrar faydalanabilirsiniz. Hak kazandığınız SMS ler her yöne geçerlidir. Ayrıca bu SMS’lerin kullanım süresi 6 ay ya da 1 yıldır. Yani 1 kere bedava SMS alıp, 1 sene boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bedava SMS’lerin kalan kullanımını öğrenmek için; Turkcell mobil uygulamasından numaranız ve şifrenizle giriş yaparak, Kalan SMS’lerim bölümünden öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra KALAN yazıp 2200’a mesaj göndererek de bilgi alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı