Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell Bip bedava internet kampanyası ile hayallerinizin ötesinde bir deneyime şahit olabilirsiniz. Bu fırsattan faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey Bip uygulamasını indirmek. Uygulamayı indirdikten sonra aşağıda gösterdiğimiz şekilde kullanmaya başladığınız an bedava internet hakkı kazanmış olacaksınız.

Herkes tarafından en çok ilgiyle takip edilen kampanya olan Turkcell bip bedava internet ile sizde 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell abonelerinin büyük bir ilgi gösterdiği bu kampanyanın bitiş tarihi de uzatıldı. 19 Mayıs 2017 tarihinde başlayan bu kampanyanın bitiş tarihi ise 1 Nisan 2021 tarihine kadar uzatıldı. Bedava internet kazanma şansını kaçırmamak için sizde daha fazla geç olmadan bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Diğer Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Turkcell bedava internet nasıl yapılır içeriği için tıklayın.

turkcell bip bedava internet nasıl yapılır

Bip Kullan Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

 

Turkcell bip bedava internet kampanyasına katılmak için Bip uygulamasını indirmeniz gerek. BİP yıldızları arasına girebilmek için belli bir mesaj sayısına ulaşmanız gerek. Bip Kullan Kazan ile yapacağınız mesajlaşmalarda en çok yazışanlar bedava internet ödülünü kazanıyor.

1000, 3000 mesaj hedefine ulaşan Bip yıldızları, 1 hafta boyunca kullanabileceği 2 GB bedava internet hakkının da sahibi oluyor. Bip yıldızları her ayın 2’sinde başlar ve ay sonunda son bulur. Bu süre zarfında en çok mesajlaşanlar kazanıyor. En fazla mesaj gönderen kullanıcılara özel SMS gönderilecektir. Yalnızca Bip yıldızı seçilen kişilere mesaj gönderilir.

Bip kampanyasına katılan kişiler, o ay içerisinde sadece bir defa bu kampanyaya katılabilir. Daha sonraki aylarda dilerse yine Bip yıldızı olmak için yarışabilir. Bip Kullan Kazan kampanyası kapsamında verilen bu ödüle yalnızca Turkcell faturalı, kontörlü hat sahibi olan bireysel ve kurumsal tüm aboneler katılabilir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan!

Kazandığınız hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışında iken bu hediye internetten yararlanamazsınız. Farklı Bip kampanyalarından yararlanan tüm Turkcell’liler, Kullan Kazan kampanyasından da yararlanabilir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı