Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell BiP ile 6 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell EBA kullanıcıları için BiP ile 6 GB hediye internet dağıtıyor. Mobil operatörler gelişmeye devam eden bir sistem. 2000’li yıllarda yaygınlaşmaya başlayan mobil hatlar günümüzde yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Hem iletişimi kolaylaştırmayı hem de insanların zaman geçirmesini sağlayan mobil operatörler sayesinde internet taşınabilir bir hal aldı. Yıllar öncesinden 100 MB, 500 MB, 1 GB paketleri kullandığınız zamanları hatırlıyor olmalısınız. Günümüzde 5 GB, 10 GB, 50 GB gibi devasa internet paketleri mobil operatörler tarafından sağlanmaktadır.

Bilindiği üzere koronavirüs pandemisi pek çok ülkeyi etkilemeye devam ediyor. Teknolojinin de gelişmesiyle koronavirüsün etkisi en az zarar ile atlatılmaya çalışılıyor. Salgından etkilenen gruplar arasında öğrenciler de yer alıyor. Öğrenciler uzaktan eğitim aldıkları için Türk Telekom ve Vodafone operatörleri kullanıcılarına ücretsiz olarak hediye internet sağladı. Turkcell de bu konuda öğrenciler için BiP ile ücretsiz internet dağıtıyor.

Turkcell BiP ile 6 GB hediye internet dağıtıyor
Turkcell BiP ile 6 GB hediye internet dağıtıyor

Turkcell BiP ile birlikte 6 GB hediye internet sağlıyor

EBA, uzaktan eğitim sürecinde pek çok öğrencinin uğrak noktası konumunda. Bundan dolayı Milli Eğitim Bakanlığı’nın da desteği ile Turkcell EBA kullananlar için 6 GB hediye internet sağlıyor. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem BiP Keşfet’te yer alan EBA kanalını takip etmek. Bu aşamadan sonra “Hemen Kazan” düğmesine tıklandığında ücretsiz 6 GB hediye internet müşteriye tanımlanacak.

EBA paketine sahip olan kullanıcıların bilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Paketin üst limiti 7,2 Mbps olarak sınırlandırılmış durumda. Kullanıcılar kalan paketlerini KALAN yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirler. Turkcell BiP ile birlikte sağlanan 6 GB hediye internet farklı bir hatta devredilemez. İnternet paketi kullanımları yalnızca yurt içinde geçerli olup yurt dışında kullanılamaz. EBA için ayrılan internet paketi yalnızca EBA üzerinde geçerli olup EBA harici bağlantılarda mevcut tarife üzerinden tüketim yapılmaktadır. EBA için ayrılan internet paketi bittiğinde kullanıcılar mevcut tarifesi veya var olan internet paketi üzerinden internet kullanımı yapacaktır. Kampanyaya katılım için herhangi bir kısıtlama bulunmayıp faturalı ve faturasız her kullanıcı katılabilir ve kampanyanın nimetlerinden yararlanabilir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 2021 Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı