Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bizce ile Bedava İnternet

Bazen kullanıcıların acil internet ihtiyacı olabilir. Acil bir durum oluşabilir ve kullanıcıya internet lazım olur. Bu gibi durumlarda kullanıcının belki o anda internet alacak durumu olmayabilir. Bu gibi durumlar için operatörler müşterilerine çeşitli kampanyalar sunuyor. İşiniz acil olmasa da bazen internette vakit geçirmek için küçük bir paket arayışında olabilirsiniz veya boş vaktinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Özellikle pandemi sürecinde insanlar interneti daha çok kullanarak dünya genelinde yeni rekorlar kırmış durumda. İnternet artık hayatımızın vazgeçilmezi olarak yerini korumaya devam ediyor. Turkcell, bu konuda kullanıcılarına Bizce ile bedava internet veriyor. İnternet kampanyasına katılmak oldukça kolay.

Turkcell Bizce ile bedava internet kazanın

Faturalı veya faturasız Turkcell’li müşteriler bol bol internetin sahibi oluyor. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya göre Bizce uygulaması ile kupon biriktiren müşteriler, bedava internet paketlerinden istediklerini seçebilecek. Ücretsiz olarak katılımın sağlanabildiği kampanyaya hem bireysel hem kurumsal müşteriler katılabiliyor.

Turkcell Bizce ile Bedava İnternet
Turkcell Bizce ile Bedava İnternet

Kampanyaya katılmak için öncelikle her gün Bizce uygulamasına girerek günlük kuponunuzu almalısınız. Günlük yalnızca 1 kupon hakkı verilir. Biriken kuponlar ile alabileceğiniz birçok ödül bulunuyor. 15 kupona sahip olanlar günlük 2 GB internet, 30 kupona sahip olanlar 3 günlük 3 GB hediye internet, 45 kupona sahip olanlar günlük 5 GB internet ve 60 kupona sahip olanlar haftalık 2 GB bedava internetin sahibi olacak.

Turkcell Bizce ile bedava internet kazanmak bu kadar kolay olmaktadır. Kampanya hakkında müşterilerin bilmesi gereken bazı detaylar da bulunuyor. Kampanya sürecinde bu paketlere katılım limiti bulunuyor. Günlük 2 GB internet paketi 200.000, 3 günlük 3 GB 100.000, günlük 5 GB 50.000, haftalık 2 GB 25.000 olarak sınırlandırılmış durumda. Bu sınırı aşan paketler daha alınamaz.

Kuponlarla alınabilecek olan aynı paketlerden ayda 1 kez yararlanılabilir. Örneğin günlük 2 GB internet paketi aldıysanız o ay aynı pakete sahip olamazsınız, farklı bir paket almanız gerekir. Pakete katılan kullanıcıların alabileceği en yüksek hız 7.2 Mbps olarak belirlenmiş durumda. Turkcell kullanıcıları bu kampanyaya katılarak bedava internetin keyfini çıkarabilir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı