Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor

Turkcell BTK kullanıcıları için hediye internet paketi dağıtıyor. 06 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile birlikte Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu’nun başlatmış olduğu BTK Akademi’den ücretsiz bir şekilde yararlanmak mümkün hale gelecek. Üstelik müşterilerin internet paketine sahip olmaları için yapmaları gereken bir işlem bulunuyor.

BTK, geçtiğimiz aylarda 1 Milyon İstihdam projesi ile 1 milyon yazılımcıya iş sağlamayı hedefliyordu. Bunun için BTK Akademi portalını kuran firma programlama, grafik tasarım, web tasarım, güvenlik gibi çeşitli alanlarda gelişmek isteyen kişiler için birçok dersi ücretsiz olarak sunmaya başlamıştı. Ülkemizin teknolojide daha iyi ilerlemesini sağlayacak bu kampanya sayesinde BTK kullanıcıları mobil internet hattında ücretsiz bir şekilde BTK Akademi portalına ulaşabilecek.

Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor
Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor

Turkcell BTK Akademi ile Kullanıcılara Hediye İnternet Dağıtıyor

BTK Akademi kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanya ile birlikte yazılımda gelişmek isteyen, oyun programlamak isteyen, web tasarlamak isteyen, yapay zeka tasarlamak isteyen ve daha fazlasını yapmak isteyen kullanıcılar ücretsiz olarak bu sitedeki derslere ulaşabilecek. Turkcell kullanıcılarına sağlanan 6 GB ücretsiz internet paketinden faydalanmak için kullanıcıların yalnızca 1 adımı gerçekleştirmesi gerekiyor.

Turkcell kullanıcıları, BTK Akademi BiP kanalına abone olan kullanıcılara 1 ay boyunca geçerli 6 GB internet paketi verecek. Bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız her türlü müşterilerin yararlanabileceği bu kampanya ile birlikte kullanıcılar BTK Akademi portalından yararlanabilecekler. BiP üzerinden kampanyaya katılan kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden bu fırsattan faydalanabilecek.

BTK’nın geliştirdiği Akademi hizmetini kullanan Turkcell kullanıcılarının kampanya hakkında bilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Bu detaylardan birisi paketin farklı bir kullanıcıya devredilememesidir. Eğer BTK için belirlenen internet paketinin bitmesi durumunda kullanıcılar varsayılan tarife veya paket üzerinden ücretlendirilecek.1 ay boyunca geçerli olacak internet kampanyasına katılmak isteyen müşteriler için son katılım tarihi 06 Kasım 2020 olarak belirlenmiş durumda. Paket yalnızca yurtiçi kullanımlarında geçerli olmaktadır. Yurt dışında paketi kullanan müşteriler için ayrı ücretlendirme yapılır. Paket üzerinden ticari kazanç elde eden kişilerin tespit edilmesi durumunda yasal işlem başlatılacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı