Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Tüm dünyayı kasıp kavuran coronavirüs (kovid-19) etki alanını genişletirken, ülkelerde aldıkları önlemleri daha da arttırıyor. Türkiye’de de coronavirüs vakasının görülmesinden sonra art arda önlemler alınmaya başlandı. Sosyal devlet anlayışıyla olaylara yaklaşan Türkiye Cumhuriyeti, birçok başarılı karara imza attı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), online eğitim sistemine geçeceğini duyurdu. Bu kapsamda Turkcell EBA 3 GB bedava internet verileceğini de duyurdu. An itibariyle tüm Turkcell operatörüne sahip kullanıcılar 3 GB internetin sahibi olabilir. Üstelik bu hak 2021 yılına kadar devam edecek ve 3 GB bedava internet her ay otomatik bir şekilde yenilenecek.

Turkcell eba bedava internet

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell EBA 3 GB bedava internet nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsunuz doğru adrestesiniz. İlk olarak Turkcell abonesi olmanız yeterli. Cep telefonunuzda SMS bölümüne gelerek, “EBA” yazıp 5555’e göndermeniz yeterli gelecektir.

SMS attıktan sonra 1 dakika içerisinde Turkcell EBA 3 GB bedava internet hakkı hattınıza tanımlanacaktır. Bu hak tamamen ücretsiz bir şekilde tüm Turkcell kullanıcılarına sunulmuştur.

Diğer Turkcell bedava internet haberleri için tıklayın.

Turkcell Sen Yap Diye kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayın.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Milli Eğitim Bakanlığı EBA 3 GB bedava internet hakkı 2021 yılına kadar geçerlidir. Her ay ücretsiz bir şekilde Turkcell EBA 3 GB bedava internet hakkı hattınıza otomatik bir şekilde tanımlanacaktır. Bu sayede bu gergin günlerde gündemden uzak kalmayacak ve aradığınız tüm bilgilere internet ortamında kolayca ulaşacaksınız.

Turkcell EBA 3 GB bedava internet iptal etme işleminde bulunmak için hat operatörünü aramanız yeterli gelecektir. MEB bedava internet hakkı an itibariyle açılmıştır ve tüm Turkcell kullanıcıları bu haktan yararlanabilir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 19 Mayıs Kampanyası 2020
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı