Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Haftalık 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor

İnternet günümüzde çok önemli bir yere sahip. Gelecekte nesnelerin internet, robotik teknolojiler, gelişmiş kablosuz ağlar, uzaktan operasyonlar gibi birçok şey için internet kullanılmaya başlanacak. İnternetin önemi zaman geçtikçe artmaya devam ediyor. Pandemi döneminde de artan internet kullanımının yanı sıra internet felaket durumları için de çok işe yaramaktadır. Örneğin arama hatları yoğun olduğunda internetten sevdiğin birine ulaşabilirsin. Turkcell, bazı müşterileri için joker fırsat kampanyası ile haftalık 1 GB hediye internet veriyor. Hediye interneti almak oldukça kolay.

Turkcell, haftalık 1 GB hediye internet dağıtıyor

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Türkiye’nin en büyük operatörleri. Zaman zaman müşterilerine çeşitli internet hediyeleri dağıtabilir. Bu hediyelerden birisi joker fırsatlar olarak karşımıza çıkıyor. Turkcell’in bazı müşteriler için başlattığı bu kampanya ile kullanıcılar 1 GB’lık internetin keyfine varabilecek. 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan müşteriler 1 hafta boyunca yararlanabilecek.

Turkcell Haftalık 1 GB Hediye İnternet
Turkcell Haftalık 1 GB Hediye İnternet

Müşteriler 23 Ekim 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak kampanyaya göre 1 yıllık süre içerisinde istedikleri zaman 1 haftalık internet paketi alabilecekler. 1 GB olarak verilecek bu paket yalnızca 2 grup abonelere özel olacak. Bu grup abonelerden birisi son fatura veya tarifelerden sonra paket kullanımlarının 30 TL üzeri harcama yapmış fakat daha önceki 3 ay içinde paket bitiminde kullanım yapmamış kullanıcılar olmaktadır. Bir diğer grup abone ise akıllı fatura kullanıcısı olan fakat son ay içerisinde aboneliğini iptal etmiş kullanıcılar. Bu 2 abone grubu bu kampanyaya katılarak Turkcell’in joker internet fırsatından yararlanabilecek.

Turkcell müşterilerine verdiği haftalık 1 GB hediye internet paketi ile bazı detaylar da belirtiyor. Abone yalnızca 1 kez bu hakkı kullanır, yani her abone için bir kez geçerli kısa süreli bir kampanya olmaktadır. Paket içerisinde yer alan internet paketi farklı bir kullanıcıya transfer edilemez. Eğer abonenin kullandığı hediye 1 GB internet paketi sonrasında farklı bir paketi bulunmuyor ise ücretlendirme mevcut tarife üzerinden devam eder. Bazı Turkcell müşterilerine hediye edilen internet paketi SMS aktivasyonu ile başlatılır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı