Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Hediye 5 GB İnternet Veriyor

Turkcell müşterilerine hediye 5 GB internet veriyor. Firma, Turkcell Platinum müşterileri için özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Günümüzde birçoğumuz internet kullanıyoruz. Arkadaşlarımız ile sohbet ederken, online oyun oynarken, video izlerken, dünyayı haritalarda gezerken ve daha fazlası için internet büyük bir nimet oluyor. Bu konuda pek çok operatör olduğu gibi Turkcell’de kendi müşterilerine ayrıcalıklı hediyeler sunuyor.

Turkcell hediye 5 GB internet dağıtıyor

Firma, Turkcell Platinum müşterileri için özel ayrıcalıklar sunuyor. Kampanyaya katılmak için bireysel müşteriler Turkcell Platinum black paketlerinden herhangi birini kurumsal müşteriler kontratlı 30 GB ve üstü veya hem cepte platinum hem evde fiber platin paketi seçmelidir.

Bu paketlere sahip müşteriler mobilde aylık 5 GB ek internet kazanırken aynı zamanda sınırsız ev interneti ve çeşitli sürpriz hediyeler kazanacak. Turkcell, 3 farklı Platinum Black paketini kullanıcılarına sunuyor. Bunlardan biri maksi, diğeri mega, diğeri de ekstra olarak karşımıza çıkıyor.

Müşteriler Platinum Black Maksi paketine sahip olmak isterler ise aylık 169,90 TL karşılığında her yöne 2.000 dakika konuşma, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, 25 GB internet ve paket ile birlikte pek çok fırsatın sahibi olacak. Bu fırsatları sıralamak gerekirse müşterilere Platinum ayrıcalıkları, Paycell hizmetleri, Yaani, TV+, Fizy, Dergilik, Bip ve Lifebox sunulacak.

Turkcell Bedava İnternet
Turkcell Hediye 5 GB İnternet

Turkcell hediye 5 GB internetin yanı sıra dağıttığı bu hediyeler ile müşterilerine en iyi fırsatı sunmak istiyor. Turkcell Platinum Black Mega paketi ise Turkcell müşterileri arasında sınırsız olmak üzere her yöne 2.000 dakika konuşma ve 35 GB internet paketini yalnızca 199,90 TL’ye sahip olabilecek.

Turkcell Platinum Black Ekstra paketi ise ekstra olarak her pakette sunulan fırsatların yanı sıra Turkcell hat sahiplerini aramanın sınırsız olmasının yanı sıra diğer yönlere 2.000 dakika konuşma hakkı ve 50 GB internet sunulacak. Aylık 249,90 TL fiyat ile bu kampanyadan yararlanmak mümkün.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor

Kurumsal müşteriler için 5.000 dakika konuşma ve 30 GB internet 189 TL iken 50 GB 189 TL’den satılmaktadır. 50 MBps hızında fiber platin paketi de ayda 129,90 TL ile müşteriler ile buluşuyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı