Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell hediye havuzu ile internet dağıtıyor

Turkcell, hediye havuzu kampanyası ile birlikte müşterilerine bol bol hediyeler dağıtıyor. Turkcell’li olan her müşterinin yararlanabileceği bu kampanya ile internetin yanı sıra farklı hediyeler ve ayrıcalıklı fırsatlardan da faydalanmak mümkün oluyor. Turkcell’in müşterilerine sağlamış olduğu bu fırsat ile birlikte ücretsiz bir şekilde internet kullanmak mümkün.

Turkcell hediye havuzu nasıl kullanılır?

Bol bol internetin dağıtıldığı hediye havuzu uygulamasını kullanabilmek için Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekir. Salla Kazan uygulamasının yanı sıra burada da internet kazanabilen Turkcell müşterileri birçok avantajı da elinde bulunduruyor.

Turkcell hediye havuzu ile internet dağıtıyor
Turkcell hediye havuzu ile internet dağıtıyor

Tüm Turkcell müşterilerinin yararlanabileceği hediye havuzundan hediye internet kazanmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın. Uygulamaya girdikten sonra üst menüdeki hediye kutusu simgesine tıklayarak hizmete ulaşmak mümkün olmakta. Eğer simge gözükmüyor ise uygulamayı güncellemek gerekir.

Hediye havuzunda her kullanıcı faydalanabileceği kampanyaları görebilir. İndirim fırsatları, hediye internet, çeşitli servis abonelikleri, konuşma paketleri ve daha fazlası bu bölümde yer alır. Hediye havuzuna yeni fırsatlar ekleneceği için müşterilerin ara sıra hediye havuzunu incelemesi önerilir.

Turkcell müşterileri, hediye havuzu fırsatlarından yararlanmak için kampanyaya 1 kez katılmalarına gerek bulunmuyor. İstedikleri zaman uygulamadan hediye havuzuna giriş yaparak hediyeler kazanmaya başlayabilir. Müşteriler Dijital Operatör uygulamasına ulaşmak için App Store veya Play Store mağazalarından yararlanabilir.

Faturalı Müşterilere Ek Fırsatlar

Turkcell faturalı müşteriler hediye havuzunda ek avantajlara sahip oluyor. 06.04.2020 tarihinden sonra faturalı hatta geçiş yapan müşteriler yeni bir tarifeye geçtiklerinde hediye havuzundan hediye seçim hakkı kazanacak. Bu tür hediyeler 6 ayda bir verilir. Yani 6 ayda bir tarife değişikliğinde hediye kazanma şansını yakalamak mümkün. Tarife değiştiren ve 6 ay içerisinde hediye havuzundan yararlanmayan müşteriler kampanyaya katılamaz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

10 yıldır Turkcell abonesi olan müşterilerin 3 kez haftalık 2 GB internet, 3 kez 30 günlük hediye 500 dakika, 3 kez 30 günlük 1.000 SMS veya 3 kez 5 GB sosyal medya paketi kazanmak mümkün olacak. 10 yılı aşmayan Turkcell müşterileri ise 3 kez haftalık 1 GB internet, 3 kez aylık 200 dakika, 3 kez aylık 500 SMS veya 3 kez haftalık 2 GB sosyal medya paketinden faydalanabilecek.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı