Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell İnternet Hediye Etme

Turkcell İnternet Hediye Etme

Sosyal platformlarda insanların internet kullanması gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Bu internet kullanımı sadece Twitter, İnstgram, Facebook gibi sitelerle sınırlı değildir. İnsanlar bankacılık işlemleri dahil bütün işlerini internet aracılığı ile yapmaktadırlar. İnsanların bu işlerini internet üzerinden yapmaları çok fazla internet kullanmaları anlamına geliyor.

İnsanların daha fazla internet kullanmalarını ve işlerini halletmeleri için Turkcell internet hediye etme kampanyaları yaparak abonelerine hizmet vermektedir. Turkcell’in vermiş olduğu bu internet hediye etme hizmetten aboneler oldukça memnun olmaktadır. Bedava internetin keyfini çıkarmaktadırlar.

Turkcell İnternet Hediye Etme

Turkcell İnternet Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Turkcell abonesi olan kişiler birbirlerine internet etme yapabilmektedirler. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın internetsiz kalmasını istemiyorsanız Turkcell’in size vermiş olduğu Turkcell internet hediye etme hizmetini arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Sizin hediye etmiş olduğunuz ücretsiz internet ile arkadaşınızı mutlu etmiş olursunuz. Bu internet hediye etmenin nasıl olduğunu kısaca anlatalım.

 • Turkcell’in hediye internet kampanyasını kullanmanız gerekmektedir.
 • Sonra kullanıcı kodunuzu size verilen Turkcell numarasına mesaj yollamanız gerekmektedir.
 • Sonra size gelen mesajı onaylayarak turkcell’e geri yollamanız gerekmektedir.
 • Bu şekilde turkcell’in size vermiş olduğu hediye internetten faydalanmış olacaksınız.

Turkcell’den kazanmış olduğunuz bu hediye interneti ise istediğiniz Turkcell abonesinin numarasına transfer yapabilirsiniz. Bu işlemi ister Turkcell dijital hizmetlerinden yaparsınız, isterseniz de telefonunuz üzerinden yaparsınız.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgi almak için tıklayın.

Turkcell İnternet Hediye Etme Hilesi

Turkcell faturalı ve faturasız mevcut abonelerine internet hediye etme hilesi hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde aboneler Turkcell internet hediye etme hilesi hizmetinden rahat bir şekilde yararlanmaktadırlar. Turkcell internet hediye etme hilelerini şu şekilde sayabiliriz.

 • Salla kazan hizmeti ile kolay bir şekilde hediye internet kazanabilirsiniz. Ayrıyeten bedava SMS ve konuşma kazanmanız mümkündür.
 • Bu hizmet hakkında bilinmesi gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan bir tanesi ise 5GB internet nasıl kazanılır konusudur.
 • Uygulamayı açtığınız zaman biraz beklemeniz sizin yararınıza olacaktır.
 • Eğer banka yoluyla TL yüklerseniz bu salla kazan hizmetinden ekstra 1GB fazla hediye internet kazanma şansınız olacaktır.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor

Hazır Kartlılar İçin İnternet Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Turkcell sunmuş olduğu Turkcell internet hediye etme kampanyası ile hazır kartlılar birbirleri ile hediye internet paylaşmaktadırlar. Her iki Turkcell hazır kart abonesi olan kişiler şartlara uyulduğu takdirde devamlı birbirlerine bedava internet hediye edebilir ve ücretsiz internetin keyfini çıkarabilirler.

Hediye İnternet İçin Sunulan İnternet Paketleri

Turkcell faturalı aboneleri için Turkcell internet hediye etme kampanyası yapmaktadır. Haftalık olarak 1GB hediye internet kazanma şansı olan aboneler şunları yapmaları gerekmektedir.

 • Öncelikle faturalı hat kullanması gerekmektedir.
 • Sunulan kampanyaya TL yüklemesi gerekmektedir.
 • Kampanya numarasına mesaj yollaması gerekmektedir.
 • Yolladığı mesajı onaylayarak geriye Turkcell’e yollaması gerekmektedir.

Bu aşamaları yaparak haftalık 1GB ücretsiz paketleri uygulamasından yararlanmış olabilirsiniz. Diğer internet paketleri şunlardır. Günlük 2GB hediye kampanyası, Aylık gece 2GB hediye internet kampanyaları gibi daha çok paket bulunmaktadır.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı