Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell internet hediye etmeye devam ediyor

Turkcell, yeni kullanıcıları için internet hediye etmeye devam ediyor. Yalnızca yeni kullanıcıların katılacağı bir kampanyaya göre firma müşterilerine para ve internet dağıtıyor. Birçok firma kendi firmasına kullanıcı çekebilmek için bir sürü  kampanya çıkarmaktadır. Bu kampanyalardan birisi olan TL Hediyeli Tanışma Seti, yıl sonuna kadar kullanıcılar için geçerli olmaya devam ediyor.

Firmaların bu gibi kampanyaları gerçekleştirmesinin sebebi daha fazla müşteri çekebilmek ve daha çok gelir elde etmektir. Bu kampanya ile birlikte Turkcell, kullanıcılara uygun fiyatlı paketler sunarken aynı zamanda hediyeler de dağıtıyor. Bununla birlikte hedeflenen kullanıcıların Turkcell hattında kalması.

Turkcell, yeni kullanıcılara internet hediye ediyor

Turkcell, TL hediyeli tanışma seti ile 4.5G hızında paketleri yeni kullanıcılarına sunuyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanyaya göre müşteriler Turkcell’e yeni hat alarak geldiklerinde firma tarafından para alıyor ve ücretsiz internet hediyesine sahip oluyor. Yeni kullanıcılar için oldukça faydalı bir kampanya olan bu fırsat ile birlikte müşteriler istedikleri pakete sahip olabilecek.

Turkcell BTK kullanıcılarına hediye internet
Turkcell internet hediye etmeye devam ediyor

Turkcell’in yeni kampanyasına katılmak isteyen müşteriler yeni bir hat alarak hazır kart müşterisi olarak başvuru yapmaları gerekiyor. Bu işlem sonrasında müşterilerin herhangi bir adım uygulamasına gerek kalmıyor. Hattı aktif olan müşterilere Turkcell tarafından 35 TL bakiye ve 3 GB hediye internet veriliyor.

Müşteriler aldıkları 3 GB internet paketi ile birlikte ücretsiz internetin keyfini çıkarırken 35 TL ile güzel bir paket sahibi olabilir, daha çok internet alarak bu interneti de uzun bir süre boyunca kullanabilir.

Turkcell’liler için yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanya yalnızca yeni hat sahibi olan faturasız müşteriler için geçerli olmaktadır. Turkcell firmasının değişiklik yapma hakkının bulunduğu kampanya ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer durum 3 GB’lık internet paketinin 1 ay boyunca geçerli olduğu. Bu sayede müşteriler uzun uzun rahat bir şekilde internet paketini kullanabilecek. Kampanya dahilinde Turkcell üyeleri hattında 35 TL’ye kadar herhangi bir işlem yapmadan vergi ödemeyecek ve bu kullanıcılar bazı hizmetlerden yararlanmayacak.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Sarı Günler Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı