Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell 1994 yılından beri; kalitesinden ödün vermeyen ve çizgisini bozmayan bir Türk operatör devidir. Müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Turkcell, düzenlediği kampanyalarla gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

Turkcell’den Sadık Müşterilerine Bedava Hediye İnternet Fırsatı

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet kampanyası ile abonelerinin memnuniyeti için kampanyalar düzenliyor. Sizlere kesintisiz iletişim sunmak Turkcell’in önceliğidir. Telefon görüşmesinden internet kullanımına kadar her yerde aksama yaşamadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Turkcell düzenlediği kampanyalar ile abonelerinin kesesini de düşünür.

Bu yazımızda, Turkcell’in aboneleri için düzenlediği kampanyalardan biri olan Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz.

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet 2021

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell abonelerine okumayı sevdirecek bir kampanya ile karşımıza çıkmakta. Lifecell İlk Hattım Dergilik kampanyasına katılarak hem okuma alışkanlığı kazanıp hem de aylık 1 GB interneti hediye olarak kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyasına kayıtlı olmak gereklidir. Daha sonra ön ödemesi olan Lifecell İlk Hattım tekliflerinden yararlanmanız şarttır.

Kampanyadan yararlanmak için, her ay çocuk bölümünden üç adet dergiyi telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirilen üç çocuk dergisiyle her ay için geçerli olan Turkcell 1 GB Bedava İnternet hattınıza tanımlanır. Kazanılan bedava internet her ay yeniden yüklenir. Aylık indirilen dergiler çocuklarımız için faydalı olurken, hediye internet ile de sanal alemin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  • Her ay yenilenen dergileri telefonunuza yükleyerek Lifecell 1 GB internet hediyesi kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet hediyesini bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Kalan kullanımlarınız bir sonraki aya devredilmez.
  • Hediye internetinizi başkası ile paylaşamazsınız.
  • Kampanyadan kazandığınız internet yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell, hediyenizin kalan kullanımı ile ilgili size bilgilendirme mesajları gönderir. Hediye internetinizin %80’lik bölümünü ve tamamını kullandığınızda sizi kısa mesajla uyarır. Böylelikle paket aşımı yapmanızın önüne geçer.
  • Kampanyadan kazandığınız hediye internetin kalan kullanımını öğrenmek için “KALAN” yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir.
  • Her konuda başarılı ve kaliteli hizmetler sunan Turkcell; çizdiği yoldan ödün vermeden sizler için çalışmalarına devam ediyor. Abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik düzenlediği kampanyalarla, kullanıcılarının yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Ülkesinin gelişimini kazançlarının önünde tutarak, abonelerini okumaya yönlendirdiği bu kampanyadan faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı