Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Paycell ile hediye internet dağıtıyor

Turkcell, Paycell ile hediye internet kampanyası düzenliyor. İnternet günümüzde sıkça kullanılan bir araç olmakta. İnternet ile birlikte sosyal medya, video, sohbet gibi birçok aktiviteyi yapmak mümkün. İnternetin ortaya çıkması, yeni bir dönemi beraberinde getirdi ve dünyadaki insanlar birbirleri ile iletişim kurmaya başladı.

Turkcell, kullanıcıları için Paycell üzerinden hediye internet kampanyası düzenliyor. Kullanıcıların hediye internet kampanyasına katılmaları için yapması gereken birkaç adım bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar hediye internetin keyfini çıkarabiliyor.

Turkcell, Paycell ile hediye internet veriyor

Paycell, Turkcell’in geliştirdiği bir ödeme sistemi. Alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bu sisteme her operatör sahibi mobil uygulama üzerinden kayıt olarak kullanmaya başlayabilir. Aylık 1 defa sanal kart açma yetkisi tanıyan firma, kullanıcılarına bu kartı alışverişlerinde kullanma imkanı sağlıyor.

Turkcell Paycell ile hediye internet dağıtıyor
Turkcell Paycell ile hediye internet dağıtıyor

Turkcell hat sahipleri, Paycell indirerek hediye internetin sahibi oluyor. Kullanıcılar bu kampanyaya katılmak için öncelikli olarak telefondan SMS göndermelidir. KATIL INDIR yazıp 2255’e SMS gönderen kullanıcılar, kampanyaya katılım için ilk adımı tamamlamış olur. Eğer bu işlemi yapmadan uygulama kurulur ise hediye internet gelmeyebilir. Bu işlemden sonra uygulamayı indirerek Paycell ödeme sistemine kayıt olun.

Turkcell kullanıcıları sisteme giriş yaptıktan sonra hatlarına 1 GB bedava internet tanımlanacak. Turkcell tarafından operatör kullanıcılarına sunulan internet, 1 günlük bir kullanım hakkı tanımaktadır. 1 günün sonunda internet kullanımı sona erer. Kampanya yalnızca yurt içinde geçerli olmaktadır.

Ödeme Yöntemi ile Hediye İnternet

Turkcell, Paycell ile hediye internet kampanyasına bir yenisini daha ekledi. Paycell ile faturasını ödeyenlere de hediye internet fırsatı sunuyor. Öncelikle bu kampanyadan yalnızca Rahat Tarife’de bulunan kullanıcılar ve hattında Rahat Paket tanımlı olan bireysel müşteriler bu kampanyaya katılabilir. Bu kampanyaya göre Rahat Tarife faturasını Paycell ile ödeyen müşteriler pakete ek olarak 1 GB internet hediye edilecek.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Salla Kazan 2021 Nasıl Yapılır?

Turkcell’in Paycell ile faturasını ödeyen ve Rahat Tarife’de bulunan kullanıcılarına yönelik bu kampanya, yalnızca yurt içi internet kullanımında geçerlidir. Ek internet paketi sonraki aya devredilmez, yalnızca o ay için geçerlidir. Kampanyadan aynı fatura döneminde sadece 1 defa faydalanmak mümkün.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı