Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme Yapacak!

Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme Yapacak!

Turkcell aboneleri için Paycell üzerinden kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Kampanya kapsamında Paycell kullanarak Burger King’de QR kod okutularak yapılan alışverişlerde 10 TL değerinde Paycell puan hediye edilecek.

Bu yazımızda Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasının detaylarını inceleyeceğiz.

TURKCELL PAYCELL’LİLER BURGER KİNG’DE QR KODUYLA ÖDEME KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası Turkcell Paycell kullanan tüm aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyada Burger King üzerinden QR koduyla yapılan ödemelerde abonelere Paycell puan hediye verilecek.

Turkcell Paycell kullanıcıları, Burger King’den 20 TL ve üzeri alışverişlerinde QR koduyla ödeme yaparlarsa 2,500 Paycell puan kazanma şansı yakalayacaklar. Kazanılan Paycell puanlar, istenildiğinde kullanılabilecek.

turkcell-paycell-ile-burger-kingde-yuzde-50-indirim-kampanyasi2

TURKCELL PAYCELL’LİLER BURGER KİNG’DE QR KODUYLA ÖDEME KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANABİLİRLER?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin ilk olarak Paycell uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Paycell kullanmaya başladıktan sonra Burger King’den verilecek 20 TL ve üzeri siparişlerde ödemeyi Turkcell Paycell ile yapmak gerekmektedir.

Turkcell Paycell üzerinden ödeme yapan abonelere 2,500 Paycell puan hediye edilecektir. Paycell QR koduyla yapılan ödeme sonrasında tutar faturaya yansıtılacaktır.

TURKCELL PAYCELL’LİLER BURGER KİNG’DE QR KODUYLA ÖDEME KAMPANYASININ DETAYLARI NELERDİR?

Kampanyanın detayları şu şekilde sıralanır:

  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası, Paycell kullanan Turkcelliler için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından faydalanmak için abonelerin Paycell uygulamasını indirmesi gerekmektedir.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından faydalanmak için abonelerin Burger King’den 20 TL ve üzeri harcamalarda Paycell ile ödeme yapmak zorundadır.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyası, 10 bin abone ile sınırlıdır.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından yararlanan abonelere 2,500 Paycell puan hediye verilmektedir.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından kazanılan 2,500 Paycell puan abonelerin hatlarına hemen tanımlanacaktır.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından kazanılan puan yalnızca 1 hafta boyunca geçerlidir. Kullanılmayan puanlar otomatik olarak silinecektir.
  • Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasından kazanılan Paycell puan nakit para olarak talep edilemez.
  • Turkcell, Turkcell Paycell’liler Burger King’de QR Koduyla Ödeme kampanyasıyla ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma veya iptal hakkına sahiptir.
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı