Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Ramazan Kampanyası 2020

Turkcell Ramazan Kampanyası 2020

Turkcell ramazan kampanyası 2020 ile bu ay sizler için çok daha rahat geçecek. Turkcell bedava internet kapsamında bizleri neler bekliyor? Sizler için Turkcell ramazan ayı bedava internet kampanyası paketini hazırladık. Her ramazan olduğu gibi bu ramazan ayı da tüm Turkcell aboneleri için neşeli geçecek. Turkcell ramazan kampanyası 2020 kapsamında sizleri birbirinden güzel bedava internet paketleri bekliyor.

Turkcell ramazan bedava internet kapsamında sizlere pek çok özel paket hazırladı. Mayıs 2020 tarihi itibariyle tüm Turkcell aboneleri bu kampanyalardan faydalanabilecek. Peki Turkcell ramazan kampanyası nedir? Şimdi sizlere bu ramazan ayında bedava internet paketleri hakkında bilgi vereceğiz.

Diğer Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanmak için konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Kampanyası

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell her sene olduğu gibi bu senede ramazan ayına özel bedava internet paketi hazırladı. Ramazan ayı boyunca bedava internet hakkından yararlanmak isteyenleri birbirinden güzel seçenekler bekliyor. Şimdi sizlere Turkcell ramazan kampanyası 2020 özel bedava internet paketleri hakkında detayları aktaracağız. Ayrıca Turkcell sahur kampanyası hakkında detaylı bilgiyi diğer konumuz üzerinden alabilirsiniz.

10 GB Hediye İnternet

Turkcell ramazan paketi kapsamında sunduğu en özel bedava internet fırsatı. 10 GB bedava internet kazanabilmek için kampanyalı olarak dağıtılan Turkcell faturasız kart aldıktan sonra “ENHIZLI” yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli gelecektir. SMS’i gönderdikten sonra onay mesajı aldığınızda, 6 ay boyunca kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet hakkınız olacak. Turkcell ramazan kampanyası 2020 paketleri arasından en çok tercih edileni olma özelliğini de taşıyor.

Web 1 GB Bedava İnternet

1 GB bedava internet hakkından yararlanabilmek için çok kısa bir işlem yapmanız yeterlidir. Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 5 GB, Uçuran 5 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran 10 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus paketlerine geçerek bedava 1 GB internet hakkı kazanabilirsiniz. Bu tarifelerden birine geçmek istediğini zaman yalnızca Turkcell resmi internet sitesi üzerinden geçmeniz gerekecektir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Başlattı

Turkcell ramazan internet hediyesi 2019 kampanyaları bu şekilde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu ramazanı her zamankinden daha neşeli geçirmek için Turkcell ramazan kampanyası 2020 paketlerinden yararlanın.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı